Spolehlivá rychlá půjčka, která poslouží i jako finanční polštář

Chybí vám peníze před výplatou nebo hledáte rychlou půjčku pro pokrytí nenadálých výdajů? Dnes už kvůli sjednání kvalitní finanční služby vůbec nikam nemusíte, vystačíte si s on-line připojením a funkčním telefonem.

Půjček nabízejících rychlou cestu k penězům existuje na našem trhu celá řada. A my vám ukážeme, jaké výhody vám jsou schopné nabídnout. Jako modelový příklad jsme si vybrali službu Ferratum – rychlá půjčka.

První půjčka zdarma

Pověst českého trhu s půjčkami byla v posledních několika letech značně pošramocena. A i když bychom mohly najít řadu zákonných kroků vedoucích k výrazné nápravě, přesto nedůvěra k tomuto segmentu služeb přetrvává.

I proto přicházejí renomované společnosti s nabídkou první půjčky zdarma. Jinými slovy, pokud si vyberete krátkodobou půjčku (Ferratum má horizont 30 dní) a splatíte ji podle předem dohodnutých podmínek, nezaplatíte na úrocích nebo poplatcích ani korunu.

Vyzkoušíte si tak celý proces na vlastní kůži a odbudete si nutné kolečko papírování a ověřovacích telefonátů. Nic neriskujete a navíc si u společnosti vytvoříte svůj osobní profil, díky němuž bude poskytování případných dalších půjček mnohem rychlejší.

Flexibilní úvěr jako užitečná záloha pro případ nouze

Oblíbili jste si kontokorent nebo revolvingový úvěr, ale banka vám z nějakého důvodu vystavila stopku? I tady mohou nebankovní společnosti pomoci. Ferratum například nabízí flexibilní úvěr Credit, který na váš účet kdykoliv převede až 50 000 Kč, a vy si podle svých aktuálních možností vyberete rychlost a výši splácení.

Vybírejte takový produkt, jenž vám napočítá pouze denní úrok, takže platíte pouze za období, v němž jste peníze z tohoto produktu skutečně čerpali. Jde o mnohem levnější a dostupnější řešení než v případě tzv. mikropůjček se kterým máte jistou, že své peníze budete mít bez problémů k dispozici za všech okolností. A to jednoduše a rychle.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *