Bydlete bez starostí. Sjednejte si pojištění nemovitosti a odjíždějte na dovolenou s klidem

Neradi se loučíte se svým domovem a před odjezdem na dovolenou třikrát zkontrolujete každý vodovodní kohoutek, každé okno a pomalu i střešní tašky? Aby byly vaše odjezdy třeba i jen na prodloužený víkend pohodovější, sjednejte si pojištění nemovitosti.

Na co lze sjednat pojištění nemovitosti?

Pojištění nemovitosti si můžete sjednat na rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, bazény, garáže, stodoly či například vířivky. Stačí, když se nacházejí na vašem pozemku. Dokonce je možné toto pojištění uzavřít i tehdy, kdy je váš vysněný domov teprve ve výstavbě. Kdyby totiž došlo ke krádeži stavebního materiálu, pojistka by vám finanční ztrátu nahradila.

Pojištění nemovitosti + pojištění domácnosti = klidné spaní

Protože pojištění nemovitosti se vztahuje pouze na stavbu, je praktické k němu navíc uzavřít i pojištění domácnosti. To se totiž vztahuje na vybavení a veškeré předměty ve vašem domově, které by mohl zloděj odnést. Nic vás již nebude rušit od klidného spaní.

Bydlete bez starostí. Sjednejte si pojištění nemovitosti a odjíždějte na dovolenou s klidem

Bydlete bez starostí. Sjednejte si pojištění nemovitosti a odjíždějte na dovolenou s klidem

Rozmary počasí vás již nebudou trápit

S uzavřeným majetkovým pojištěním vám již nebudou dělat vrásky ani rozmary počasí, zvěř pohybující se po vaší zahradě ani případné pády stromů. Pojistné události jsou často nečekané a nepředvídatelné, proto je dobré, když se připravíte na vše a sjednáním pojistky ochráníte svůj domov i před těmi nejméně pravděpodobnými scénáři.

Zajímavý článek:  Byt na míru pro novomanžele

Spěte klidně i tehdy, když jste na dovolené a nemáte svůj domov pod kontrolou. S pojištěním nemovitosti a domácnosti se nemusíte děsit každé bouřky, přívalového deště či silných sněhových přeháněk. I pokud by na vaši garáž spadl strom, omítku domu vám poškodila lesní zvěř či vám do plotu naboural nepozorný řidič, vaše pojišťovna vás podrží a škodu vám samozřejmě nahradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *