architect, man, jump

Služby architekta jsou v dnešní době již naprostou nezbytností

Architektura je umělecká disciplína, která zasahuje do každodenního života lidí. Architekti spoluvytvářejí kvalitní, hodnotné, krásné a fungující prostředí pro plnější a radostnější život. Ukazují možnosti a příležitosti tam, kde jsou těžko odhalitelné. Naplňují přirozené lidské tužby a především objevují a tvoří krásu. Pokračování článku

Zákon nařizuje ekologickou likvidaci veškerých vozidel. O její lehký průběh se postará profesionální firma

Ekologická likvidace vozidel se týká každého majitele vozu, a to v případě, kdy již není automobil schopný jízdy. Obvykle se tak tomuto procesu v průběhu života nevyhne téměř nikdo. Takový proces samozřejmě není zcela bez práce, což nemusí každému vyhovovat. Právě proto se často jako mnohem lepší řešení jeví najmutí profesionální firmy, která se nejen postará o likvidaci vozidla, ale vyřeší i veškeré papírování. Pokračování článku

Vichřice, záplavy nebo tornádo? Kryjte se vhodným majetkovým pojištěním!

Víte, že polovina nemovitostí není pojištěna vůbec, špatně nebo nevhodným pojistným produktem? Na nedostatečný stav neustále poukazují odborníci, kteří varují před důsledky v případě živelných katastrof, jako jsou vichřice, záplavy anebo v poslední době nechvalně známé tornádo, které udeřilo na Moravě. Jaké jsou nejčastější chyby při pojišťování nemovitosti? Pokračování článku

Dodávka snadno a rychle? Půjčte si ji

Porouchalo se vám vaše dodávkové vozidlo nebo naopak poptáváte jen jednorázové zapůjčení pro nezbytnou manipulaci s materiálem? Rádi byste zvládli stěhování zcela vlastními silami, ale chybí vám k tomu vhodné prostředky?

Půjčte si dodávku a máte vystaráno. Pokud se však k takovému kroku rozhodnete, poohlédněte se po provozovateli, který nabízí po ČR více stanovišť. Proč jezdit s prázdnou dodávkou zpět z Prahy do Brna, když ji snadno můžete zanechat právě v Praze?

Ptejte se nejenom na ceny půjčovného…

Jde o důležitý faktor, ovšem neměl by pro vás být tím hlavním kriteriem. Mnohdy se totiž zapůjčení dodávky Brno může prodražit z jiných důvodů. Tak například havarijní pojištění – ptejte se na spoluúčast. Na trhu najdete nabídky už od 2 000 Kč, ovšem také desetinásobné. A nikdy nevíte, co se může stát.

Dodávky, mikrobusy a další vozidla také musí být pravidelně servisovaná. Chtějte vidět příslušné dokumenty, které to dokládají. A pohlídejte si také otevírací dobu půjčoven. Ideální jsou ty s non-stop provozem. Nemůže se vám tak stát, že zaplatíte třeba za celou noc jen proto, že jste k branám podniku přijeli kvůli dopravní zácpě o půl hodiny později.

Chtějte také služby navíc…

Široký výběr dostupných modelů by měl být samozřejmostí. A co dál? Určitě možnost zapůjčení dodávky i s řidičem. Můžete ji mít v záloze pro případ, že by se cokoliv pokazilo. Solidní firmy v takovém případě obvykle nechtějí ani kauci.

Přesně takhle to má zavedené i půjčovna dodávek Brno MobilityRent.cz. K dispozici má i anglicky mluvící řidiče, zapůjčená vozidla můžete vrátit na jakémkoliv stanovišti v rámci ČR (Praha, Brno, Ostrava atd.), limit ujetých kilometrů vám po domluvě navýší a vozidlo vám půjčí na libovolně dlouhou dobu.

Zjistěte více na stránkách Pujcenidodavkybrno.cz, kde naleznete i šikovný rezervační formulář a další vychytávky. Předem si snadno spočítáte, kolik zaplatíte, a nebudete tak nepříjemně překvapeni.