Rozzařte svůj domov barevnými světly

Osvětlení je nejen nedílnou, ale také nepostradatelnou součástí našich domácností. Plní totiž zároveň funkci praktickou a designovou. Dotváří tak celkový dojem pokojů i celých bytů, a tak bychom neměli jejich výběr brát na lehkou váhu. Pojďme se nyní společně podívat, kde sehnat osvětlení přesně podle vašeho gusta. Pokračování článku

Stylová svítidla ozáří váš domov

Osvětlení je nedílnou součástí našich domácností, bytů i domů. Osvětlení má nejen funkci praktickou, ale také designovou. Možná si říkáte, že nahoru se nikdo nedívá. Opak je však pravdou. Když vstoupíte do domu a podíváte se dveřmi do místnosti, uvidíte místnost v celku, uvidíte podlahu, nábytek i lustr. A proto i osvětlení dokáže změnit celý ráz místnosti a vytvořit zcela jiný styl. Pojďme se nyní společně podívat, kdy můžete sehnat kvalitní, originální a designové osvětlení.

Svítidla všech možností

Dnešní trh nám nabízí vskutku pestrou škálu nepřeberných možností, ze kterých můžeme vybírat luxusní lustry, originální svítidla a krásné lampy do svých domovů, kanceláří i obchodů. Pořídit si můžete osvětlení jakéhokoli stylu, velikosti i barvy, tak aby ladila s interiérem a odpovídalo vašim představám.

Profi svítidla tu jsou pro vás

Ještě nám však zbývá zodpovědět otázku, kde taková svítidla můžeme sehnat. Jednou z prvních možností, která vám nabízí skutečně pestrou paletu osvětlení, je internetový obchod Profi svítidla. Díky e-shopu budete moci vše vyřídit z pohodlí svého domova a v klidu popřemýšlet, jaký lustr by se hodil zrovna do místnosti, v níž sedíte.

Jaká je nabídka Profi svítidel?

Profi svítidla pro vás mají domácí i zahraniční značky, osvětlení pro domácnosti i na zahradu (kvalitní venkovní svítidla), do kanceláří i průmyslových hal. Bohatá nabídka zahrnuje osvětlení nejrůznějších designových a technických provedení (například nástěnné svítidlo, lampa či lustr na stropy). Stejně tak pestrá je i nabídka značek (Eglo, Luxery, Prezent, Massive, Phlipips, Globo, Proli, Orion, Emithor, Ole ! či Lirio, atd.). Profi svítidla neprodává pouze klasické osvětlení, ale seženete u nich i velmi oblíbené LED žárovky. Ty najdete pod značkou Lustrumlight. Nabídka je doplněna i o úsporné a halogenové žárovky Philips, DDK-LED a Emithor.

Proč Profi svítidla?

Profi svítidla vám můžeme vřele doporučit nejen kvůli jejich pestré nabídce, ale také kvůli nízkým cenám, rychlému zákaznickému servisu, dopravě zdarma (při objednávce nad 2000 Kč) či kvůli garanci vrácení zboží do 30 dní.

Víte, kolik peněz vám pomůže ušetřit kvalitní LED osvětlení? Využijte praktickou kalkulačku!

Víte, kolik peněz vám pomůže ušetřit kvalitní LED osvětlení? Využijte praktickou kalkulačku!

Klasickým žárovkám již dávno odzvonilo! Nyní se již několik let po sobě dostávají do centra dění a zájmu úsporné LED žárovky. Víte, kolik s nimi můžete ušetřit? Na jak vysokou úsporu se může těšit průměrná česká rodina, kolik může ušetřit senior a kolik třeba celá obec? Odpovědí může být kalkulačka úspor! Jakmile do kalkulačky vepíšete několik jednoduchých údajů, můžete se prakticky obratem dozvědět, jak pomůže LED osvětlení vylepšit rodinný rozpočet třeba právě vám!

Výhody LED osvětlení

Oproti klasickým žárovkám vynikají „LEDky“ nejen svou svítivostí, úsporou finančních prostředků, ale také extra dlouhou životností, jež se mnohdy pohybuje okolo 50 000 hodin provozu, což ve finále představuje přibližně 5,5 let nepřetržitého svícení. Moderní LED osvětlení již dávno nečleníme pouze na „teplé“ a „studené“. Dnes si můžete zvolit nejen konkrétní barvu, ale též úhel vyzařování, či jeho intenzitu. Již nyní můžeme také tušit, že vývoj LED žárovek se nezastavuje. Ba právě naopak! Pokrok v oblasti LED osvětlení jde neustále kupředu. Abychom ovšem byli v našem hodnocení nestranní, musíme zmínit také určitou nevýhodu, kterou je vyšší pořizovací cena.

Zjistěte, kolik můžete díky „LEDkám“ ušetřit i vy

Neustálé se zvyšující ceny energií nutí řadu spotřebitelů hledat to nejvýhodnější a cenově nejdostupnější řešení. Proto se řada z nich uchýlila k LED žárovkám, jež dokáží srazit cenu energií proklatě nízko. Abychom měli o úspoře lepší představu, vezměme si například průměrnou českou rodinu, kde se nachází zhruba 20 60W klasických žárovek, které ročně „spálí“ cca 2190 kW, což ve finále činí 10 578 Kč. Pokud bychom tyto žárovky nahradili jejich úspornou LED variantou, pak se celkové roční náklady sníží z původních 10 578 Kč, na 1 150 Kč! Pokud si chcete spočítat svou osobní úsporu, pomůže vám kalkulačka úspor, jíž naleznete pod tímto odkazem. Pokračování článku