Tools Repair Work Hardware Metal  - chrisreadingfoto / Pixabay

Jak porovnat nářadí pro profíky i hobbíky na jednom místě? Vsaďte na specializovaný e-shop

Hledáte ideální vybavení do své dílny, díky níž si čas od času přivyděláváte? Vybavujete svůj zahradní domek technikou a už předem víte, že čas od času s ní vypomůžete i sousedům? Nebo už v těchto oblastech podnikáte na profi úrovni?

Pokud vám nevyhovují běžné hobby markety, nabízející pouze zahradní, dílenské či elektrické nářadí pro amatérské použití, nechte se inspirovat širokým výběrem v e-shopu HRtechnik.cz.

Když nakupujete od profesionálů

Firma HR Technik s.r.o. totiž na našem trhu působí už od roku 2011. A určitě ji nepřehlédnete. Jde mimo jiné o největšího prodejce kovoobráběcích a dřevoobráběcích strojů v Jihočeském kraji (značky Holzmann a Zipper).

Ale mýlili byste se, kdybyste u ní hledali jen tuto jedinou specializaci. Naopak, snaží se široký sortiment nejrůznějšího nářadí přizpůsobovat všem kategoriím svých zákazníků. Její specialisté moc dobře ví, jak snadno se mohou kategorie HOBBY, SEMI-PROFI a PROFI překrývat a jak složité bývá porovnání jednotlivých modelů. A právě proto u nich najdete na jednom místě vše potřebné. Hledáte-li nízké ceny a snadný výběr, určitě se v jednotlivých kategoriích porozhlédněte.

Ještě nižší ceny pro vaši spokojenost

Ať už hledáte zahradní nářadí nebo třeba dílenské nářadí, bez obav se spolehněte na výhodné nabídky napříč celým sortimentem. Ale je to ještě lepší. Své nové pomocníky si můžete zlevnit ještě dvěma dalšími způsoby:

  • Zalíbily se vám značky Holzmann, Zipper či Einhell, ale konkurence je nabízí levněji? Kontaktujte obchod HRtechnik.cz a požádejte o výhodnější podmínky.
  • Prozkoumejte sortiment v sekci Bazarové stroje (zánovní, rozbalené i použité) nebo navštivte oddělení Výprodej.

Většina výrobků je navíc skladem. A pokud přece jenom ne, profesionálně vyškolení prodejci se s vámi obratem spojí a nabídnou nejvhodnější variantu řešení (vhodná lhůta dodání, doporučení jiného výrobku apod.). Vyzkoušejte sami, jak jednoduché to je na HRtechnik.cz.

Pokračování článku

Paper Company Drawings Freelance

Profesionální měření vám nabídnou kalibry

Odborní řemeslníci či pracovníci v kovoobráběcích a strojírenských firmách – ti všichni se neobejdou bez profesionálního vybavení. A pokud chtějí vyrábět přesně, musí také přesně měřit. A jak? My doporučujeme jednoznačně kalibry.

Pokud budete hledat specialisty v tomto oboru, zcela jistě narazíte i na specialisty ze společnosti Michovský – TOOLS s.r.o. V oboru mají 25 let praxe a v komunikaci se zákazníkem si zakládají zejména na preciznosti a rychlosti. K tomu jim pomáhají i velmi široké skladové zásoby, díky nimž opustí většina expedic jejich bránu do 24 hodin.

Precizní kalibry a měřidla vám usnadní práci

Poptáváte třeba třmenové nebo válečkové kalibry? Pak jistě víte, jak jsou pro přesnou výrobu důležitá kvalitní mikrometrická měřidla, hloubkoměry, výškoměry, posuvná měřidla a další nástroje. Ovšem kalibry mezi nimi zaujímají zcela výjimečné místo. Porovnávají rozměry výsledného produktu s tím, co je uvedeno v dokumentaci.

Zpravidla disponují dvěma stranami – dobrou a zmetkovou. Ale nenechte se mýlit, při opravdu kvalitní kontrole jakosti je třeba využít obě.

  • „Dobrá“ strana lehce zapadne na své místo, jakmile ji na výrobek nasunete.
  • Zmetková strana bývá menší, takže ji jednoduše nasunout nelze.

Jsou-li splněny oba parametry, pak máte 100% jistotu, že v ruce držíte kus dobře odvedené práce a nikoli zmetek, vhodný tak nanejvýš do kontejneru.

Proč právě Michovský – TOOLS s.r.o.?

Třmenové, válečkové a závitové kalibry jsou klasikou, jíž seženete téměř všude. Ovšem na Kalibry.cz vám dokáží vyrobit i obkročné nebo speciální kalibry – a to zcela podle vašich výkresů. Získáte tak dokonale padnoucí měřidlo přesně na míru.

Počítat můžete i s příznivým cenami, rychlou expedicí, a uceleným sortimentem kalibrů, zahrnujících i NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další. Vybírejte ze všech typů závitů, trnů pro vnitřní měření a kroužků na vnější závity. Měření s kalibry ještě nikdy nebylo jednodušší.