Jak vybrat stavební firmu

Stavba domu nebo více objektů není vůbec jednoduchou a levnou záležitostí. Proto se vyplatí vybrat nejspolehlivější a cenově nejdostupnější firmu, která se dokáže o realizaci vašeho stavebního záměru postarat. Optimální je udělat si vlastní výběrové řízení. My vám v následujících řádcích poradíme, jaká kritéria byste měli brát v potaz. Pokračování článku

pletiva

Na výběru pletiva závisí kvalita i životnost vašeho plotu

Ačkoli dnes na trhu s ploty naleznete širokou škálu plotů betonových, dřevěných, nebo celokovových, stále ještě nachází široké uplatnění klasické ploty u nich je výplní mezi plotovými sloupky pletivo. Výhodou těchto plotů je to, že je lze snadno a poměrně rychle vystavět a v neposlední řadě vychází ploty z pletiva mnohdy až několikanásobně levněji, nežli betonové nebo dřevěné ploty. Pokračování článku

Dřevo jako efektivní doplněk dvora i zahrady – pozvěte ho domů prostřednictvím práce odborníků

Chystáte se postavit novou pergolu? Plánujete rekonstrukci střechy nebo se poohlížíte po nové dřevěné terase? Pak si v zásadě můžete vybrat ze dvou možností: sázku na hotové řešení či plnohodnotný kutilský projekt. Ale co když existuje i něco mezi? Pokračování článku

Víte, jak a proč nechat ekologicky zlikvidovat azbest?

O azbestu se hojně mluví zejména v souvislosti se staršími budovami. Azbestová vlákna, byť téměř mikroskopická, se totiž při neodborné manipulaci velmi rychle uvolňují do ovzduší. Pokud jsou následně vdechnuta, dokáží mechanicky poškodit plíce, pohrudnici či pobřišnici. A mohou vést i ke vzniku rakoviny.

Obsahují je i dříve tolik oblíbené boletické panely. Bývaly oceňovány zejména kvůli své dostupnosti a nízké ceně, dnes se v nich skrývá doslova časovaná bomba. Pokračování článku

House Nature Construction Private

Novostavba v Českých Budějovicích? Víme, kde ji poptat

Platba za ještě nehotové bydlení v sobě skrývá mnohá rizika, a právě proto je nutné svěřit svůj projekt výhradně firmám a projektantům s dlouhou pozitivní historií.

V Českých Budějovicích a jejich okolí vám své mnohaleté zkušenosti nabídne Roman Kučera. Kvalitní materiály, profesionální přístup, pečlivé provedení s garancí – to vše svým klientům nabízí.

S důrazem na inovace

Rozhodně to však neznamená, že by jeho pozemní stavby České Budějovice ustrnuly v čase. Naopak, každý rok přináší jeho tým odborníků do hry nové a nové technologické vychytávky, speciálně navržené materiály a další komponenty, jež mají za úkol pozvednout estetiku prostoru i prodloužit životnost celé stavby.

Můžete se spolehnout na to, že tato stavba novostaveb České Budějovice sleduje nejnovější trendy a seznámí vás se vším, co by se vám mohlo v budoucnosti hodit. Poradí vám s technologií budov, výběrem materiálů a finálními úpravami, tipy na úspory energií a mnoha dalšími věcmi.

Plynulost jako důležitý faktor úspěchu

Roman Kučera stavitelství České Budějovice se však stará i o revitalizace a rekonstrukce objektů – a velmi dobře si uvědomuje, jak důležité jsou plynulé dodávky materiálu i navazující harmonogram řemeslnických prací. Pokud tedy chcete mít jistotu, že se právě váš projekt dostane do cíle včas a bez zbytečných zádrhelů,dejte mu šanci.

Pečlivý přístup ke všem aspektům stavby šetří váš rozpočet a nepříjemnosti, související se stavbou či rekonstrukcí, zredukuje na minimum. Revitalizace domu nemusí váš život ochromit na dlouhé měsíce a rekonstrukce vás už nevyděsí nečekanými vícenáklady, protože se vždy řídí předem stanoveným rozpočtem.

Máte zájem o renovaci koupelnového jádra, či rovnou stavbu celého rodinného domu? Potřebujete připravit projekt, zastoupit ve správním řízení nebo si opatřit zkušený technický dozor pro stávající stavbu? Vsaďte na zkušený tým expertů Romana Kučery. Více se dozvíte na StavKucera.cz.