Buildings Roofs Architecture City  - Duernsteiner / Pixabay

Klidná lokalita Horního Žižkova přivítá v Praze i vaši rodinu

Hledáte dostupné a přitom po všech stránkách přívětivé bydlení? Nechcete se vzdávat pestrého života ve městě, ale neumíte si představit ani život bez přírody za okny? Nové developerské projekty Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development a.s. vám vyjdou vstříc v obou těchto aspektech. Pokračování článku

Poradíme vám, kde hledat byt v Praze

Pro ty, kteří by rádi bydleli ve vlastním bytě v Praze máme typ, jak docílit kýženého cíle. Společnost Sekyra Group, která na našem trhu funguje už dlouhých sedmnáct let, přišla s nápadem, jak pomoci s bytovou situací v hlavním městě. Vystavěla několik bytových komplexů, které jsou určeny pro každého zájemce o bydlení.

Hledáte byt v Praze? Vyzkoušejte luxusní bydlení na Vinohradech

Všechny byty jsou vystavěny v perfektním designu a splňují veškeré moderní předpoklady luxusního bydlení a to vše s přírodní scenérií. Novostavby Praha jsou považovány pro svůj dokonalý vzhled za jedničku v kvalitním bydlení. V případě, že máte zájem v této lokalitě vlastnit kancelář, ani toto není problém.

Služby týkající se těchto komplexů jsou prostě dokonalé

Na webových stránkách objevíte nabídku bydlení v luxusní čtvrti Vinohrady. Rezidence Korunní nabízí další členění na tři části – Boulevard, Vila a Industrial. Nové byty zajišťují svým obyvatelům naprosté soukromí. Rodiny s dětmi se tu cítí skvěle a ti z vás, kteří toužíte po klidu, neváhejte a využijte této bezkonkurenční nabídky.
Nejen pro sportovce tělem i duší, jsou určeny nové byty Praha 4. Pod romantickým názvem Belarie Park se skrývá bytový komplex, který umožňuje sportovní vyžití na úžasné cyklostezce, táhnoucí se až ke Žlutým lázním. Díky přírodě obklopující celý areál, najde každý po vysilujícím sportovním výkonu i své místo pro relaxaci. Je to doslova kouzelné místo.

Jak sami vidíte, myslela společnost Sekyra Group opravdu na všechno. Vždyť nové byty Praha jsou skvostem a to nejen pro jejich zasazení do přírody, ale i pro perfektní služby, které zde najdete. Otevřete si webové stránky této společnosti a nechte se unést kouzlem nabízeného artiklu. Představte si sami sebe, jak se po namáhavé pracovní době vracíte do svého nového domova v některé z uvedených lokalit.

Pokračování článku

Žižkov dostane v příštích letech nový kabát, tak proč nebýt u toho?

Vlastní bydlení je dnes skutečnou prioritou, a to nejen pro mladé páry, které chtějí v tomto směru řešit svou budoucnost ještě dřív, než založí rodinu. Žít zrovna v Praze je výhodné z řady důvodů, jimž se jistě nemusíme nějak obsáhle věnovat – je to lepší pracovní uplatnění, výběr škol pro děti, ale také mnohem víc možností trávení volného času. Obchody jsou také pestřejší než kdekoliv jinde a když se k tomu přidá i velká porce městské zeleně, není snad ani co řešit…

Praha 3 bude mít brzy modernější podobu

Nebudete to mít daleko do práce ani za zábavou! Mimochodem, Žižkov projde v příštích letech řadou změn, které tuto lokalitu zmodernizují a zatraktivní. Byty na prodej v Praze 3 nabídnou příjemné zázemí nejen pro mladé rodiny, jimž se nabízí odpolední vycházky do zelených parků nebo do nákupních center v okolí.

Střešní terasy, balkony, lodžie, zahrádky náležející k přízemním bytům, stačí si jen vybrat, čemu dáváte přednost! Prosluněný a velmi moderně zařízený prostor, ale také velký výběr dispozic – k mání jsou nejen malometrážní, ale třeba i pětipokojové byty, v nichž se bude líbit početnějším rodinám.

Na Vackově aneb lokalita, které nic nechybí

Několik restaurací i parků, supermarkety nebo víceúčelová hřiště, autoservis, sběrný dvůr, trafika nebo lékárna. To vše patří k základní občanské vybavenosti, pokud nemáme podobná místa nijak daleko, je život rázem zase o něco příjemnější.

Bydlení Na Vackově bude výhodné i pro vaše děti, protože tu nejsou jen hřiště, ale v docházkové vzdálenosti jsou mateřská, základní i vysoká škola. Nebudete tedy muset nutně řešit kolej nebo jiné ubytování pro studující děti. Najde se tu i dostatek míst, kde si můžete zlepšovat kondici, protože rekreační sport je důležitý jak pro fyzickou, tak i duševní pohodu. Pokračování článku