S propagací vaší firmy vám mohou pomoci i klasická trička s potiskem. Věnujte je svým zaměstnancům nebo věrným zákazníkům

Najít opravdu efektivní propagaci vaší firmy nemusí být vždy zrovna jednoduché, a to především v případě, že chcete ušetřit na nákladech. I přesto můžete vsadit na již ověřené strategie, které používají podnikatelé již desítky let. Jednou z takových je i tištěná reklama na tričkách a jiném textilu, se kterou můžete snadno a rychle propagovat svoji firmu. Pokračování článku

Weight Maximum  Tonnes  - OpenIcons / Pixabay

Silniční váhy pro vás komfort i bezpečí

Ať chceme nebo ne, váhy se řadí mezi nezbytné pomůcky moderní doby. Mnohdy je nutné zjistit nejenom hmotnost konkrétního předmětu, ale také množství materiálů či převážených surovin.

Není divu, že nejrůznějších modelů těchto pomůcek najdeme na trhu bezpočet. Co do profesionálního využití zpravidla rozlišujeme dvě důležité skupiny:

Vysoká nosnost pro jakékoliv využití

První skupina vah je tvořena velmi důmyslnými zařízeními s opravdu impozantními rozměry. Vždyť co do délky mohou přesáhnout třeba i 20 metrů, což se ovšem v praxi využívá jen zřídkakdy. Silniční automobilová váha tak může dle provedení zvážit opravdu vše – od dodávek až po kamionové soupravy.

Charakteristická je pro ni zejména vysoká pevnost, nízká nájezdová hrana a modifikace, s jejichž pomocí snese i nadměrnou zátěž. I díky tomu jde o zboží, které se v každém případě vyplatí pořizovat výhradně od zkušených specialistů.

Chcete snížit své náklady na vážení na minimum? Vsaďte na mostní váhy Tenzona, jež se mohou chlubit špičkovou technikou a zkušenostmi, získanými během stovek realizací. Na mechanickou část konstrukce (tvořenou mostem váhy a základovou vanou) i její elektronické součásti (tenzometrické snímače a vážní indikátor) se tak můžete vždy maximálně spolehnout.

Váhy pro menší úkoly

Ale ve hře nemusí být jen šikovná autováha. Již zmíněné průmyslové váhy vám poskytnou potřebnou (a zejména maximálně přesnou) podporu třeba během bezproblémového chodu skladu či přímo vašeho obchodu. Lze je zavěsit na jeřáb, opatřit tiskem nebo počítačovou jednotkou. Stačí si jen vybrat na stránkách Tenzona.cz.

Všechny modely vám nabídnou propracovanost do detailu i dlouhou životnost. A k mání jsou i  nejrůznější nadstavbové technologie. Díky nim tak můžete provést například snadnou identifikaci vozidel, jež projíždí přes silniční váhy. Anebo si nechte vyrobit tenzometrické váhy přímo na míru. Když váhy, tak ty od Tenzony.

Jak vlastně funguje gramofon?

Vinyl je zpět – a to ve velkém stylu. Zatímco prodej digitálních hudebních nosičů, ať už v podobě online stahování nebo prodeje fyzických médií, jako jsou CD a DVD, neustále klesá, prodej hudebních záznamů na vinylových deskách neustále roste a v současnosti dosahuje nejvyšší úrovně od roku 1991. Zdá se proto, že gramofony, ačkoli se začátkem devadesátých let zdálo, že jejich éra končí, tu s námi budou i nadále.

Pokud jste se rozhodli začít sbírat vinylové gramodesky, budete si muset koupit gramofon Ale kde začít? Na trhu existuje obrovský počet přístrojů, jejichž se ceny pohybují od několika tisíc za běžný gramofon pro nenáročné posluchače, až do stovek tisíc za nejlepší hifi přístroje pro zapálené audiofily.

Gramofon je velice jemné a precizní zařízení. Jeho samotná konstrukce je však docela jednoduchá a důmyslná, díky čemuž jsou tu gramofony stále i po více než 100 letech od jejich vynálezu. Vinylová deska obsahuje malou drážku, která vede od vnějšího okraje ke středu. Drážka ovšem není rovná, obsahuje nerovnosti, které jsou lidským okem neviditelné. Když na gramofonovou desku umístíte jehlu, která se začne točit, jehla se začne pohybovat po drážce. Nerovnosti v drážce způsobují vibraci jehly a tyto vibrace se mění na zvukové vlny. Vlny se zesílí pomocí předzesilovače a zesilovače a pomocí reproduktorů se promění v hudbu.

Pokud je místem, kde sháníte =&0=&, máte k dispozici velké množství kvalitních prodejců hifi zařízení. Jedním z nich je i firma HTPshop, která nabízí =&1=&ve špičkové hifi kvalitě. Mezi výhody tohoto obchodu, které jej odlišují od konkurence, patří mimo jiné i poslechové studio, kde si můžete jednotlivé přístroje poslechnout v dokonalém audio prostředí, a kde vám s výběrem vhodného přístroje poradí zkušený personál.