Komíny nerez, zbaví vás spalin expres

Komíny nerez, zbaví vás spalin expres

V dnešní době už jsou nerezové komíny poněkud běžnější, mnozí už pochopili, že jim pomáhají zbavit se nežádoucích spalin z otopné soustavy vytrvale, rychle a spolehlivě. Ovšem není to tak dávno, kdy si lidé pod pojmem nerez dokázali představit pouze nádobí nebo kuchyňské spotřebiče.

Dnes už se ví, že nerezový komín je jedním z nejuniverzálnějších komínových systémů vůbec. Komíny z nerezu jsou odolné vůči vlhkosti, vysokým teplotám i nejrůznějším chemickým látkám. Nerezový plech, ze kterého jsou nerezové komíny vyrobeny, je vysoce kvalitní a propůjčuje díky tomu komínu velkou výdrž, odolnost a dlouhou životnost.

Velkou výhodou je oproti zděnému komínu to, že nerezový komín je možné použít jako komínovou vložku do stávajícího keramického komínu nebo jako samostatný komín. Chcete znát další výhodu? Nerezové komíny jsou díky nerezovému plechu velmi lehké a dobře se s nimi manipuluje. Instalace je o to snazší, že nejsou vyráběny v kuse, ale smontované z jednotlivých dílů, takže je můžete snadno rozebrat a zase složit. Navíc se vyrábí skutečně velké množství různých dílů v rozmanitých tvarech i rozměrech, takže si snadno sestavíte komín přesně na míru, který bude vyhovovat právě vašemu systému odvodu spalin.

Zajímavý článek:  Aby mohli kominíci přinášet štěstí, musí být správně vybavení!

Navštivte i vy profesionálního prodejce nerezových komínů a komínových dílů Komíny-nerez.cz. Naleznete zde komíny nerez hned v několika provedeních. Základem jsou jednoplášťové nerezové komíny, které mohou sloužit jako samostatné komíny nebo je lze použít jako komínové vložky. Dále jsou zde k dostání také dvouplášťové izolované nerezové komíny, které obsahují tepelnou izolaci. Můžete je tak bezpečně použít i v místech, kde komín prochází interiérem, protože se o povrch komínu nespálíte. Speciálním typem nerezových komínů jsou hybridní komíny, které se skládají z nerezového pláště a speciální keramické vložky. Výběr je skutečně široký, záleží tedy jen a jen na vás, jaký komín si vyberete právě vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *