kuchyňská linka

Nová kuchyň na dosah ruky

kuchyňská linka

keresi72 / Pixabay

Máte při pohledu na vaši starou kuchyňskou linku chmurné představy? Už delší dobu si říkáte, že by to chtělo změnu, ale stále se do toho nemáte? Potřebujete navíc radu odborníka, aby to skutečně stálo za to? Už dál nečekejte a jednejte! Na českém trhu pro vás existuje řada kuchyňských studií, které vám rády poradí. Jenže koho si vybrat? Udělali jsme pro vás malé srovnání třech kuchyňských studií, a to konkrétně sídlících v Brně.

Kuchyně Brno pod palcem

Jedná se v prvé řadě o společnost Potrusil, kuchyňské studio GABON a v neposlední řadě o firmu Schmidt. Všechny tyto společnosti sídlí v Brně, všechny se zaměřují na rekonstrukce kuchyně či navrhnutí naprosto nové kuchyně a všechny jsou u zákazníků poměrně oblíbené. Takže kterou z nich si vybrat? To vám povíme právě v tomto článku!

Rekonstrukce kuchyně v Brně a okolí

Pojďme se tedy podívat na rekonstrukce kuchyně Brno, jež jsou pro nás v tomto článku klíčové. Všechny tři společnosti jsme prověřili a zařadili do žebříku podle kvality služeb. Na první místo se naprosto suverénně zařadilo kuchyňské studio GABON, protože přináší svým zákazníkům naprosto nejvíce výhod. Můžete si u ní totiž vybrat jak z klasických kuchyní, tak i z moderních, rustikálních, podkrovních, sektorových, vhodných pro handicapované, nebo pro panelákové byty.
Další možností, jež u tohoto studia máte, je koncept GABON, kdy si kromě kuchyně můžete nechat naplánovat a následně zařídit kompletně celý byt. U tohoto servisu potom máte až tříletou záruku na nábytek, sedmiletou záruku na dveře, pětiletou záruku na dřezy, osmiletou záruku na výrobky značky Whirlpool a v neposlední řadě i pětiletou záruku na produkty značky Bauknecht. Skutečně naprosto neuvěřitelný servis, který najdete pouze u jedné jediné společnosti.

Zajímavý článek:  Dlažba na zahrádce obohatí váš venkovní prostor

Druhé místo litého boje v rekonstrukcích koupelen

Na druhém místě našeho žebříku v rekonstrukcích kuchyní se umístila německá společnost Schmidt. Ta sice nabízí taktéž výborné služby, několikaleté záruky a profesionální servis, ovšem mnohdy i za trojnásobné ceny. Toto kuchyňské studio tedy rozhodně musíme zařadit až na druhé místo za kuchyňské studio GABON. Ovšem abychom společnost Schmidt pouze nepohanili, je rozhodně důležité říct, že si u ní můžete nechat zařídit i koupelnu nebo kompletní bydlení, dále můžete využít i sezónních akčních nabídek, kdy dostanete až několikaprocentní slevy a v neposlední řadě u ní máte prakticky jednou za dva týdny vždy nějaké nové modely kuchyní, takže je pořád z čeho vybírat.

Poslední ale ne nejhorší

Na poslední místo se tedy umístila společnost Potrusil. Ovšem tím zde nechceme říct, že se jedná o nejhorší společnost. Prostě jen nedokázala konkurovat námi vybraným kuchyňským studiím. V této společnosti si můžete nechat ve 3D technologii naplánovat nejen kuchyň, ale také kancelář, kompletní interiér bytu nebo si pouze můžete objednat například pečovatelský či kancelářský nábytek.

Shrnutí na závěr
Jak jsme tedy v našem srovnání viděli, naprosto nejlepší volbou při rekonstrukci kuchyně v Brně je společnost GABON. Abyste si taky vybrali naprosto nejlepší a nejoblíbenější produkt, rovnou sáhněte po možnosti „sektorové kuchyně“, kdy se jedná o kuchyňské linky sestavené z vyrobených typizovaných kuchyňských skříněk. A proč zrovna sektorovou kuchyň? Tato kuchyň je totiž výborná ku příkladu do panelákových bytů, na chaty nebo chalupy či do malých domečků. Navíc za ni nezaplatíte žádné šílené statisíce, jako u společnosti Schmidt!

V neposlední řadě je důležité zmínit, že kuchyňské studio GABON nebude nikdy nic dělat za vašimi zády, a proto se nemusíte bát výsledku. Vše bude s vámi konzultováno a následně vyráběno a montováno pod vašim drobnohledem. I díky tomu má právě toto studio nejvíc fanoušku a spokojených zákazníků ze všech třech námi vybraných kuchyňských studií k porovnání. Tak už na nic nečekejte a vzhůru pro novou kuchyň!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *