Microphone Vocal Voice Announcer  - Fotocitizen / Pixabay

Ozvučovací techniku lze využít na mnoha místech, evergreenem jsou obecní rozhlasy

I když to tak mnohde nevypadá, dokáže se drátový rozhlas stále ještě postarat o spořádaný a především jednoduchý chod života v obci nebo na menším městě. Právě jeho prostřednictvím je možné sdělit okolí mnoho důležitých správ.

Předpokladem něčeho takového je však to, aby za všech okolností fungoval správně. A to není tak jednoduché, jak si nejspíš myslíte. Bez práce odborníků to rozhodně nepůjde.

Kde je možné rozhlas využít

Nemusí však jít jen o řešení pro běžné obyvatele. Stejně kvalitně lze ozvučit třeba i školy či sportovní stadiony. Ze stejného soudku však může pocházet i ozvučení na autobusových a vlakových nádražích, v kulturních domech a oficiálních síních nebo třeba na hřbitovech. Ideální by bylo, pokud by šel obecní drátový rozhlas ve všech svých podobách ovládat z jedné jediné ústředny. A právě o to se postarají odborníci.

Česká firma EL-MIK se na drátové rozhlasy pro obce a města specializuje už od roku 1994. Takže pokud musíte řešit ozvučení na výše zmíněných a podobných místech, rozhodně se na ně obraťte. Získáte individuálně navržený projekt, který bude zohledňovat všechna specifika daného místa i vaše přání a požadavky.

Zajímavý článek:  Posypová sůl vám usnadní zimní údržbu chodníků

Nejenom návrh, ale i montáž a servis

Vše je zastřešeno pod jednou jedinou firmou, takže si určitě nebudete muset sjednávat více odborníků. EL-MIK se postará i o kompletní dodání a montáž ozvučovací techniky. Přesně navrhne rozmístění pro reproduktory, zesilovače, bezdrátové rozhlasové ústředny nebo třeba šikovné  rozhlasové přijímače apod.

A opomenout nesmíme ani odborné poradenství ve všech směrech. Rozhodně tak neuděláte při výběru nebo montáži svého nového řešení chybu. A kde se dozvědět víc? Jděte přímo na stránky Elmik.cz a využijte jednoduchého poptávkového formuláře, který vás s těmito specialisty spojí už za několik minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *