Realitní kanceláře jsou na vzestupu. Jejich služeb využívá čím dál tím více zájemců o prodej nemovitostí

Pokud přemýšlíte nad tím, že se pustíte do prodeje vlastní nemovitosti, měli byste počítat především s tím, že se bude jednat o dlouhý a složitý proces. Najít vážné kupce může být v některých případech opravdu nelehká disciplína, o čemž se každým rokem přesvědčují tisíce zájemců o prodej. Právě proto roste i obliba realitních kanceláří, které se za vás postarají o vše od hledání kupujícího až po dokončení transakce a přední nemovitosti.

Komplexní služby na jednom místě

Prodej nemovitosti není tak jednoduchý, jak si většina lidí představuje. Mezi nabídkou a samotným předáním nemovitosti kupujícímu totiž figuruje celá řada činností, které dokážou prodejce zaměstnat i na několik dní. Pokud tedy máte náročné zaměstnání, může být pro vás prodej až příliš náročný. Problémy však mohou nastat i v oblasti vyjednávání, kdy přistoupíte na nevýhodné podmínky či výrazně nižší cenu.

Proto je lepší vše přenechat na odbornících, kteří mají s prodejem nemovitostí všeho druhu zkušenosti. I v tomto případě je důležité vybírat realitní kancelář pečlivě a neakceptovat hned první nabídku. Komplexní a profesionální služby vám dokážou nabídnout například Havířov reality, kde vám pomohou se vším od nabízení nemovitosti, nastavení cen, vyjednávání až po samotný prodej.

Zajímavý článek:  Hledáte ideální stavební pozemky blízko Prahy? Máme dobrý tip!

Žádná administrativa ani běhání po úřadech

S prodejem nemovitosti je samozřejmě spojená i většinou lidí nenáviděná administrativa. I tu za vás naštěstí může zcela převzít realitní kancelář Karviná, čímž se lehce vyhnete zbytečnému papírování a běhání po úřadech.

V praxi celý proces probíhá tak, že vás realitní kancelář informuje o průběhu a dává vám nabídky ke schválení. V případě vašeho souhlasu přistoupí k prodeji nemovitosti, přičemž vás kontaktuje až na úplném konci, kdy podepíšete veškerou dokumentaci a bude vám vyplacena cena za prodanou nemovitost – ta bude snížena o provizi pro realitní kancelář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *