Sklady různého zboží pro malé a středně velké firmy

Přepravujete různé zboží? Zabýváte se dovozem a mezinárodní přepravou, kdy je potřeba využít celní služby, deklarace a sklady? Vyberte si spolehlivou společnost, kde si předem nekladou žádná omezení a rádi vyjdou vstříc každému zákazníkovi po individuálním posouzení. Wakestone Logistics umí zajistit flexibilní služby a bude odpovídat za váš uskladněný sortiment do sjednaného data převzetí.

Kompletní skladování zboží

Logistika a skladování zboží zahrnuje kompletní služby. Wakestone Logistics se zaměřuje především na menší a středně velké firmy. Umí obstarat nejen sklady pro různé druhy zboží, ale dovoluje si nabízet také manipulační služby, pronájem skladových prostor na krátkou nebo dlouhou dobu, třídění, balení, vedení skladové evidence, označování zboží nebo etiketaci. Skladová logistika je tedy daleko obsáhlejší a nesetkáte se s pouhým uložením zboží do skladu.

Moderní sklady pro různé typy sortimentu

Skladování zboží se provádí do moderního skladového areálu o ploše 5500 m2, kde je výška 11 m. Areál je dále rozdělen na dvě propojené skladové haly. Podle nároků na manipulaci se vybere způsob skladování – k dispozici jsou paletové nebo policové regály. Nechybí ani řádný důraz na bezpečnost. Nemusíte se obávat o zde ponechané zboží, jelikož funguje non-stop ostraha, napojená na elektronické zabezpečení.

Zajímavý článek:  Aby vás už stěhování nestrašilo ze snu, obraťte se na opravdové kádry

Zboží vhodné pro sklad

Zajímá vás, co konkrétně je možné uskladnit? Skutečně se může jednat o různorodý sortiment. Nechte si ve skladu nábytek, nápoje, obalový materiál, spotřební materiál, polotovary, elektroniku, archiv firemních dokumentů a tak dále. Není problém uskladnit i citlivé komodity. V těchto případech půjde o přebrání plné odpovědnosti a uloží se do administrativní budovy, kde se nalézají menší příruční sklady. Počítat lze se speciální ostrahou a vyšším teplotním režimem.

Další informace a kontakty najdete na internetových stránkách www.wakestone-logistics.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *