Více pitné vody díky úpravně

Neberete či nechcete brát obecní vodu? Chtěli byste si na zahradě postavit studnu? Máte v blízkosti svého domova zdroj vody, jež byste chtěli využít do posledního mililitru? Díky možnostem úpravy vody může být vaše přání skutečností. Stačí se obrátit na odborníky z firmy G-servis Praha a nechat si navrhnout nejoptimálnější řešení využití vašich vodních zdrojů.

Slyšeli jste již někdy o možnostech úpravy vody? Jedná se o technické postupy, díky kterým se z nepitné vody stane voda pitná a vy tak budete moci využívat daleko rozsáhlejší vodní zdroje ve vašem okolí. V této oblasti působí například společnost G-servis poskytující kompletní servis týkající se úpravy vody.

Služby společnosti mohou využít zákazníci s vlastním zdrojem vody bez úpravny i zákazníci s již existující úpravnou. První skupině zákazníků je nabízena kompletní ucelená technologie na klíč, druhá skupina si může nechat svoji stávající úpravnu doplnit či přizpůsobit, tak aby dosahovala co nejefektivnějšího využití zdrojů. Kromě nabytí většího množství vody dojde i ke snížení nákladů na vodu.

Zajímavý článek:  Chcete svůj byt pořádně ozvláštnit? Vsaďte na retro styl!

Získejte více pitné vody

Firma G-servis Praha využívá osvědčené i inovativní moderní systémy a postupy. Samozřejmostí je vždy filtrace vody (odstranění nerozpuštěných či nežádoucích látek). V dnešní době se k tomu používají dokonalejší membránové procesy založené na separaci látek. Využívané jsou hlavně reverzní osmóza či ultrafiltrace. Cílem těchto procesů je hygienické zabezpečení. Při úpravě se vody obohacuje o různé pomocné látky (inhibitory koroze). Díky tomu mohou být upraveny vlastnosti vody dle konkrétních požadavků. Tento proces se nazývá chemická úprava vody.

Úpravna vody

Zdroj pitné vody lze zajistit nezávisle na umístění. Tyto mobilní úpravny vody jsou využívané hlavně při haváriích či výjimečných stavech. Díky společnosti G-servis Praha a jejich rychlé a pohotové pomoci tak získají pitnou vodu všichni, co ji potřebují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *