Zateplení se nesmí podcenit. Vyzkoušejte cihly pro suché zdění fasád Novabrik

Když chcete bydlet v rodinném domě, tak určitě přemýšlíte o tom, jaké výdaje budete muset pravidelně vydávat. Základní možností, jak tyto peníze ušetřit představuje kvalitní zateplení! To je možné realizovat jak u starších domů, tak i u nově vznikajících vil či domků.

Zateplujete fasádu? Vyzkoušejte suché zdění

V současné době je možné si vybírat z mnoha různých značek a cihel! Pokud chce člověk provést zateplení fasád efektivně a rychle, může volit třeba cihly pro suchá zdění fasád Novabrik. Ty mají hned několik základních předností, které je staví nad klasické zateplování prostřednictvím jiných materiálů. V první řadě je třeba říct, že zateplení prostřednictvím Novabriku je velmi výhodné díky tomu, že se jedná o suché zdění.

Fasády jsou díky tomuto materiálu odvětrávané, takže se v jejich okolí neusídlí nikde tolik nepříjemná a nenáviděná vlhkost! Novabrik je možno použít prakticky kdekoli, a to jak v interiérech, tak pochopitelně i v exteriérech. Klidně lze tento systém aplikovat i svépomocí. Novabrik je velmi tvrdý a odolný.

Z pohledu trvanlivosti připomíná nápadně beton, který umí také přežít i několik generací! Zateplení domů prostřednictvím tohoto systému je také poměrně poutavé z pohledu designu, jelikož je Novabrik dodáván hned v devíti variantách odstínů! Z velmi podobného materiálu jako je vyroben Novabrik, se vyrábí taktéž větší svahovky zvané Nova blok.

Zajímavý článek:  Zahrada bez zakrývací plachty? To by byla škoda

Jakým způsobem je prováděna instalace?

Ty jsou typické zejména svou velkou stabilitou a také vysokou výdrží! Jejich instalace je velmi jednoduchá, jelikož spočívá pouze v tom, že jsou položeny na konkrétní místo. Není třeba se shánět po různých lepidlech anebo po maltě!

Svahovky tohoto typu také umí velmi efektivně odvádět vodu z konkrétních míst. Vyvarovat se takto lze přes přílišné vlhkosti na místech, kde tomu tak být zcela určitě nemá!

Vyzkoušejte cihly pro suché zdění fasád Novabrik

Vyzkoušejte cihly pro suché zdění fasád Novabrik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *