Žižkov je místem, kde se potkává tradice s moderním světem

Pokud se chcete stěhovat a hledáte nový domov, protože je vám rodné město už malé, proč se nezaměřit zrovna na Prahu? Jde o velké sídlo západoevropského střihu, velmi moderní metropoli se vším všudy, které vůbec nic podstatného nechybí.

Třetí z pražských čtvrtí má skutečně zajímavé kouzlo, protože se tady snoubí slavná historie a moderní společnost 21. věku. Každý den je něčím zajímavý, akce střídá akci, kultura opravdu jenom kvete. A kdo chce založit rodinu, ten určitě přemýšlí o lokalitě, kde je všechno důležité doslova u domovních dveří.

Zelené okolí je velmi důležité

Každá mladá rodina chce žít tam, kde bude dostatek zelených míst. A byt k prodeji na Praze 3 je zelení doslova obklopen. Jsou tu parky jako Parukářka, Židovské pece, ale i mnohé další. Za všechny zmiňme ještě poměrně velký Malešický park, který je v docházkové vzdálenosti.

V neposlední řadě platí, že investování do nemovitostí se vždy zhodnotí v dlouhodobém horizontu. Nemyslete proto na zítřek, ale spíše budoucnost, která je spojená s produktivním věkem vašich dětí. Když budou mít jednoho dne svůj vlastní byt od vás, nemusí se zabývat hypotékou a budou mít před sebou zajímavý start. Ostatně, blízko bytu najdete dětské dopravní hřiště i místo pro sport a volný čas, nechybí ani mateřská škola nebo gymnázium.

Zajímavý článek:  CNC stroje a soustruhy se zárukou kvality: Víte, kde je hledat?

Vyberete si balkon nebo terasu?

Šálek odpolední kávy si můžete dát i na čerstvém vzduchu, k vybraným bytovým jednotkám totiž patří i prostorný balkon, druhou variantou je potom terasa. Průběh výstavby nových bytů si můžete prohlédnout na stránkách projektu. Velkým plus je také předzahrádka, která je spojená s přízemními bytovými jednotkami. Díky ní budete mít okrasnou zeleň neustále před očima. Teď už zbývá jen jedno jediné. Rozhodnutí, zda kývnete na variantu 1+kk, 2+kk nebo budete chtít ještě více prostoru pro život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *