moving, boxes, mover

6 věcí, na které nezapomenout při stěhování

Stěhování může být chaotickým a stresujícím procesem, kterému se oprávněně snaží vyhnout většina lidí. Pokud se však pořádně připravíte a obrníte se dostatkem trpělivosti, bude pro vás stěhování hrčka. Podívejte se s námi hned na 6 věcí, na které byste během stěhování zaručeně neměli zapomenout.

Plán stěhování

Stěhování může být náročné, ale s dobrým plánem vše půjde snadněji. Vytvořte si seznam úkolů a stanovte si realistické termíny pro jejich splnění. Zahrňte vše od shromažďování balícího materiálu po zajištění dopravy a vyklízení bytů v Praze.

Kvalitní balicí materiál

Nikdy není dost balícího materiálu. Mějte k dispozici dostatek krabic, bublinkové fólie, novinového papíru a lepicí pásky. Zvažte také pořízení speciálního balícího materiálu pro křehké a cenné předměty.

Štítky a organizace věcí

Štítky jsou klíčem k úspěchu. Označte každou krabici štítkem a popište její obsah. To usnadní vybalování a uspořádání věcí ve vašem novém bydlení.

Předem vyřiďte byrokracii

Nevynechejte důležité administrativní úkoly, jako je změna adresy, přepis energií a vody, nebo přihlášení na příslušných úřadech. Ušetříte si tak čas a vyhnete se případným nedorozuměním.

Připravte svůj nový domov

Před stěhováním navštivte nový byt nebo dům a ujistěte se, že je čistý a připravený na váš příchod. Pokud ne, neváhejte a pusťte se do jeho úklidu či menších úprav – vše proveďte před nastěhováním veškerého vybavení, které byste mohli jinak poškodit.

Obraťte se na profesionály

Pokud potřebujete pomoc se stěhováním nebo Praha – vyklízení bytů, neváhejte se obrátit na společnost Prodafi. Ta nabízí profesionální a spolehlivé služby spojené se stěhováním. Počítat tak můžete s vyklízením bytů, domů, sklepů či půdních prostor, odvozem starého nábytku či odvozem suti. Kromě toho nabízí také odstranění holubího trusu či kompletní vyklizení pozůstalosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *