Betonový plot ozdobí a ochrání každý pozemek

Stavíte dům a vybíráte plot nebo už je potřeba současný plot nahradit? Zajisté řešíte výběr plotu. Ačkoliv existuje mnoho možností, jen málokterá přinese tolik výhod, jakou mají betonové ploty. S betonovými ploty se setkal už skoro každý, jde o velmi elegantní oplocení, které je krásnou ozdobou pozemku. Nezáleží, jestli obklopuje starý dům nebo moderní vilu, vždy výrazně zlepší vzhled celé nemovitosti. Cena betonových plotů šla výrazně dolů a pokud vás zaujaly, rozhodně byste měli objevit všechny jejich přednosti.

Výhody betonových plotů

Betonový plot má velmi příjemný vzhled a jelikož v něm nenajdete žádné mezery, stane se vítanou ochranou proti zvědavým pohledům, konečně si užijete dokonalé soukromí. Přinese vám však také ideální závětří a rovněž účinnou protihlukovou izolaci. Pokud jste byli zvyklí plot pravidelně natírat, zajisté vás potěší fakt, že o betonové ploty se nijak starat nemusíte, jsou zcela bezúdržbové.Mají také dlouhou životnost a neohrozí je rozmary počasí. Jsou velmi odolné a pevné, jsou vyrobeny z certifikovaného mrazuvzdorného betonu a srdce plotu tvoří svařovaná výztuž z betonářské oceli.

Pokud chcete plot pořídit výhodně a kvalitně, vždy se obracejte na českého specialistu, firmu Beves Lanškroun s.r.o., která ploty vyrábí již 12 let. Zajisté vás potěší skutečnost, že realizace plotů je velmi rychlá, není totiž potřeba dělat žádné rozsáhlé betonové základy, jen se zabetonují betonové sloupky, mezi které se nasunou betonové desky. Výška samotného plotu může být až 2,5 metru, každá z desek je půl metru vysoká. Betonové ploty se vám nabízí v celé škále provedení, mohu mít vzor štípaného kamene, skládaného kamene, ostrých cihel nebo i baculatých cihel. Co se týče zakončení, to může být rovné, radiusové nebo s elegantní mřížkou.

Zajímá vás, na kolik by vás betonový plot vyšel? Cenu vám spočítá kalkulátor betonových plotů, se kterým hned budete vědět přibližné náklady. Pro více informací, ale i ukázku betonových plotů navštivte webové stránky výrobce Ploty.la.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *