Eet Checkout Payment Money Cash  - Obsahovka / Pixabay

Potřebujete jednorázové oblečení do práce? Víme, kde ho nakoupit dostatek

Potřeba zvýšené hygieny dnes rezonuje pracovním prostředím více než kdykoliv předtím. A protože je řada pomůcek i součástí oděvu jen obtížně vydezinfikovatelná, přicházejí ke slovu jednorázoví pomocníci napříč užitnými spektry.

Naším trhem však rezonují vlny mohutných poptávek, díky nimž bylo na mnoha místech toto žádané zboží vyprodáno. Chcete-li pro příště podobně nepříjemné situaci předejít, nakupujte tento sortiment tam, kde si díky stálým zásobám umí se specifiky dnešního trhu bez potíží poradit.

Jednorázové rukavice a další ochranné pomůcky pro vaše bezpečí od specialistů

Vstříc vám vyjdou Pracovní oděvy a obuv Jana, které provozuje Jana Jechová. V e-shopu seženete  nejenom standardní pracovní oděvy (bundy, kalhoty, kombinézy, kraťasy, vesty) a pracovní obuv, ale také veškeré jednorázové oděvy a pomůcky pro jakýkoliv typ zaměstnání.

K mání jsou zejména:

  • jednorázové čepice,
  • jednorázové rukavice,
  • jednorázové oděvy (overaly, pláště apod),
  • jednorázové návleky na obuv,
  • jednorázové návleky na ruce,
  • jednorázové pláštěnky apod.

Vybrat si vždy můžete z několika variant. Například čepice jsou k mání v klasickém provedení i se štítky a rukavice se nabízí jak z běžného svěřeného polyethylénu, tak i nitrilové či vinylové nebo latexové. Snadno si tak vyberete kvalitní jednorázové pomůcky, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Zajímavý článek:  Jak zajistit bezpečnost na stavbě?

Proč vsadit právě na jednorázové ochranné pomůcky a oděvy

Zajistí perfektní ochranu nejenom vašich pracovníků, ale i výrobků. Odměnou za jejich používání vám bude 100% hygieničnost a velmi nízké riziko kontaminace, jež se samozřejmě s používáním opakovatelně upravovaných a dezinfikovaných oděvů zvyšuje. Očista totiž v jejich případě bývá jen málokdy tak dokonalá, jak bychom si představovali.

A kde tento sortiment poptat? Vyzkoušejte specializovaný e-shop www.pracovniodevyhb.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *