Byt na míru pro novomanžele

Jestliže se chystáte vykročit do společného života v novém stylu, plánujete jistě i úpravy Vašeho stávajícího bytu. Oslovte pro stavební práce v Brně odborníky na rekonstrukce bytového jádra a úspěšný start Vašeho manželství máte zaručený. Zástupci stavební firmy s Vámi proberou všechny možnosti renovace, finanční i časový plán prací a Vy si vyzvednete jen klíč od hotové přestavby.

Pokud máte představu o komplexní úpravě, můžete si nechat vybourat nenosné zdi a vymyslet originální a vzdušnější dispozici interiéru. Častou změnou dnes bývají zabudované úložné prostory, které ušetří místo v pokojích. Opticky zvětší místnosti také atypicky vysoké dveře. Specialisté ze stavební firmy Vám doporučí nábytek na míru, díky němuž bude byt lépe a efektivněji uspořádaný. Funkční vestavěné skříně uschovají celoroční oblečení i sportovní pomůcky celé rodiny.

V případě rekonstrukce koupelen Vám firma nabídne návrhy jejího nového uspořádání, od spojení WC s koupelnou, po výměnu vany za sprchový kout. Také vhodně zvolené barevné a materiálové vybavení koupelny může zcela změnit dojem z místnosti. Dnes jsou velmi oblíbené přírodní barvy na kachličkách, dlažbě i nábytku. V moderně zařízené koupelně se pak i děti rády umývají, třeba u populárního dvojitého umyvadla.

Zajímavý článek:  Klamovka nabídne atraktivní zázemí pro mladé rodiny

Důležitou místností pro rodinný život je také kuchyně, kterou je dnes možné propojit s obývacím pokojem, čímž vznikne otevřený a netradiční prostor. Zařídit pracovní kout a jídelní prostory je otázkou vkusu každé hospodyně, většinou se pokládá společná dlažba, která místnosti barevně sjednotí. Samozřejmostí je vybavení novými kuchyňskými spotřebiči, kuchyňskou linkou i posezením.

Jestliže plánujete rekonstrukci koupelny či celého bytového jádra v Brně, oslovte naši firmu. Používáme pro práci pouze kvalitní materiál a výrobky renovovaných značek. Můžete se tak spolehnout, že naše přestavba se stane šťastným prvním krokem Vašeho manželství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *