Bytové studio

Ideální bytové studio po vás nebude chtít vlastní řemeslníky

Pokud jste někdy navštívili designérské, interiérové nebo třeba kuchyňské studio ve svém okolí, pravděpodobně vás nepříjemně překvapilo zjištění, že si budete muset většinu pomocných prací obstarat sami. Bourání? Rozvody vody? Obkladačky? To my přece neděláme…

Ovšem sladit na jednom staveništi, byť bytovém, dvě anebo dokonce tři party řemeslníků může být z pozice vás jako soukromého majitele opravdu nadlidský úkol. A naplánovaná rekonstrukce se tak může z týdnů protáhnout na měsíce.

Jak předejít problémům?

Nikdy se nenechte odbýt. I kdyby vám vaše vysněné studio nabízelo sebelepší 3D modelace, dárky k nákupu zdarma a jiné lákavé benefity, v žádném případě neslevujte ze svého komfortu a kvality poskytovaných služeb.

Například bytová studia společnosti Mattes Plus s.r.o. působící v Ostravě, Frýdku-Místku, Havířově a dalších velkých městech Moravskoslezského kraje vám v rámci kompletní rekonstrukce bytu ráda nabídnou tyto služby:

  • přípravu staveniště na rekonstrukci,
  • veškeré instalatérské, topenářské a elektrikářské práce při rekonstrukci koupelny i kuchyně,
  • zednické a obkladačské práce včetně zpracování sádrokartonu,
  • pokládku podlahových krytin mnoha typů,
  • široký sortiment interiérových dveří včetně odborné montáže,
  • výrobu kuchyňských linek,
  • malířské práce.
Zajímavý článek:  Měli bychom při výbavě kuchyně sázet spíše na sklokeramiku nebo indukci?

Zájemci o kuchyně na míru a další rekonstrukci se mohou těšit také na příjemné bonusy v podobě zaměření rozsahu rekonstrukce a návrhu nezávazné cenové kalkulace zdarma. Sami si můžete určit rozsah a skladbu prováděných prací, takže máte-li v rodině elektrikáře či malíře nebo se chcete do bourání starého obydlení pustit vlastními silami, stačí se domluvit a zlevnit si tak kompletní rekonstrukce bytového jádra či třeba ložnice ještě více.

Udělejte první krok a navštivte osobně některé z odborných studií, případně vyplňte poptávkový formulář a těšte se na bezplatnou návštěvu proškoleného technika, který s vámi veškeré podrobnosti probere přímo u vás doma a navrhne nejvhodnější postup. Dejte šanci profesionálům a pořiďte si své vysněné bydlení ještě letos!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *