Indoors Living Room Furnitures  - Liqs / Pixabay

Chcete svůj byt pořádně ozvláštnit? Vsaďte na retro styl!

Jak je tomu zvykem, některé trendy se vrací zpět i po několika letech. Jedním z nich je i často zmiňované retro, které se hodí téměř do každého interiéru. Svůj byt tak můžete jednoduše ozvláštnit a dát mu zcela nový vzhled.

Nebojte se experimentovat

Pokud chcete do svého bytu opravdu přivést novou atmosféru, neměli byste se bát trochu experimentovat. Extravagantnější kousky mohou krásně vyniknout především v minimalistických bytech, které mohou jinak na první pohled působit stroze a nudně.

Vsadit můžete například na výrazný lustr v retro či vintage stylu, který můžete zkombinovat téměř s jakýmkoli designem. Nemusíte se však bát vybírat i v kategorii retro nábytku, který se v posledních letech těší velké oblibě.

I na detailech záleží

Pravdou je, že byt tvoří zejména detaily, kterým byste měli věnovat náležitou pozornost. Velkou roli mohou hrát například i kabely, které ve svém bytě použijete. Velmi populární jsou například textilní kabely, které nabízí nejen zajímavý design, ale i vysokou odolnost.

Použít je můžete prakticky kdekoliv, a to i u lustrů či různých svítidel. Jejich výrobou se zabývá jako jedna z mála česká firma Bohemia-Design.com, která má ve své nabídce širokou škálu textilních kabelů ve více něž 1000 odstínech. V případě zájmu si navíc sami můžete rozhodnout, jak budou kabely ve finále vypadat a navrhnout jejich design.

Zajímavý článek:  Zahrada bez zakrývací plachty? To by byla škoda

Kromě toho nabízí firma i další služby, které ocení především milovníci bytového designu. Objednat si u ní můžete i výrobu lustru na zakázku, který bude navržený tak, aby se hodil přesně do vámi vybraného interiéru. Využít však můžete i možnost nechat si restaurovat různé staré předměty, které po konzultaci s vámi mohou být i redesignovány a použity k výrobě dalších bytových doplňků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *