Chcete vylepšit image své firmy? Spolehněte se na profesionální údržbu zeleně v jejím okolí

Zajímali jste se někdy o to, jak vaše firma působí na potenciální zákazníky? Vyjděte ven a rozhlédněte se. Chtěli byste vy osobně vstoupit dovnitř nebo vás okolí nabádá spíše k co nejrychlejšímu ústupu? Máte-li chuť nazout si běžecké boty a vyrazit pryč, měli byste se nad svou situací vážně zamyslet.

Krásné vizitky a perfektní internetové stránky jednoduše nestačí. Stejně důležitá je i údržba venkovní zeleně, obstarávaná nejlépe zkušenými profesionály. Ve hře totiž není jen podzimní úklid  listí nebo pravidelné sekání trávy.

Místo, na které se chcete vracet

Ano, přesně tak by měla prezentace vaší firmy vypadat. Hosty můžete nalákat atraktivními květinovými záhony anebo třeba pohodlným altánkem lákajícím k posezení. Na první pohled tak dáte najevo, jak jsou pro vás lidé ve vaší firmě i mimo ni důležití. A pozitivní první dojem je vždycky nejlepší.

Komplexní služby od A do Z

O přívětivý vzhled a svěží vzhled parků, firemní zeleně ale i soukromých zahrad se už více než 18 let stará společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. Prakticky nenajdete aspekt, s nímž by jejich údržba zeleně nepočítala.

Zajímavý článek:  Zahradní domy pro hry vašich dětí i pro nářadí

Jejich profesionálové se dokáží postarat o vše od zpracování projektové dokumentace, přes realizaci vašeho projektu až po celoroční péči o rostliny v exteriéru či interiéru.  Samozřejmostí jsou i nezbytné úklidové práce od odstranění spadaného listí až po zimní vysypávání zahradních chodníčků. A pomoc vám poskytnou i v případě nutnosti ochrany rostlin proti škůdcům a chorobám.

Odlište se od konkurence a nabídněte svým zaměstnancům i klientům náhled na zcela jinou firemní kulturu! Vyjděte jim vstříc a zpříjemněte pobyt ve vašem sídle či provozovně tím nejlepším možným způsobem. Společnost HGS pro vás navíc ráda zajistí i nezbytné úklidové služby a ochranu objektů, aby byla péče o váš majetek skutečně komplexní. Více na HGS.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *