Designová sauna do každého domu

Není nic lepšího, než si po náročném dni užít pořádný relax. Může to být v bazéně, ve vířivce nebo v sauně. Tohle všechno je v současné době možné mít na vlastní zahradě a vlastně to ani není nic neobvyklého. Mnoho lidí přesto neví, jaké se jim nabízí možnosti.

Sauny jsou jedním z nejoriginálnějších a nejluxusnějších způsobů jak si odpočinout. Horké teplo je navíc velmi vhodné pro celkové zdraví organismu. Tím, jak se potíte, se z těla odplavují toxické látky, jste pak zdravější a méně náchylní k nemocem. Kromě toho se při pocení zbavujete také tuků. S nadsázkou je tedy možné říct, že tímto způsobem odpočinku hubnete.

Nadstandardní sauna podle vašich představ

Většina lidí zná pouze finskou saunu, která se vyznačuje vysokými teplotami a suchým vzduchem. Málokdo ví, že je možné si nechat postavit i jiné typy. Dobrou alternativou pro všechny, kteří do finské sauny nemohou ze zdravotních důvodů nebo jim velké horko vadí, je tzv. soft sauna. Teploty jsou v ní o polovinu nižší a vlhkost vzduchu mnohonásobně vyšší. Příjemněji se v ní dýchá. Velmi nevšedním zážitkem jsou také ruská baňa, kouřová sauna a infrakabina.

Zajímavý článek:  Jak by měly vypadat poctivé základy pro rodinný dům?

Někteří odborníci na saunování vám doma vybudují kteroukoliv z výše zmíněných typů saun. Ve své nabídce je má například společnost Beta Wellness, která už dlouhá léta buduje kvalitní sauny podle přání zákazníků. Sauny staví v interiéru i v saunových domcích na zahradě. Sami dodávají, že pěkný výhled z okna může zážitek ještě umocnit.

Designové sauny by Timo Nakari

Firma Beta Wellness nestaví žádné typové sauny, každému zákazníkovi vymyslí řešení na míru vyrobené za použití vhodných materiálů. Velký důraz kladou na design, který si bere na starost sám generální ředitel Timo Nakari. Do saun se tím pádem promítá elegantní severský design. Výroba však probíhá v USA.

Více informací o krásných celoročně použitelných saunách najdete přímo na www.virivkysauny.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *