Dřevo jako efektivní doplněk dvora i zahrady – pozvěte ho domů prostřednictvím práce odborníků

Chystáte se postavit novou pergolu? Plánujete rekonstrukci střechy nebo se poohlížíte po nové dřevěné terase? Pak si v zásadě můžete vybrat ze dvou možností: sázku na hotové řešení či plnohodnotný kutilský projekt. Ale co když existuje i něco mezi?

Máte zcela jasnou a konkrétní představu, ovšem na její splnění nemáte síly ani prostředky? Česká firma TEZEP působící na Vysočině a Třebíčsku si se vším hravě poradí. Tesařské práce jsou totiž jejím denním chlebem.

Plně automatizované CNC řízené vyřezávací centrum zvládne téměř cokoliv

Nezáleží na tom, o jaké tesařské práce vám jde. Odborníci z TEZEPu umí vyrobit pergoly, altány, terasy, střechy a mnohé další konstrukce. Zajistí jak samotné řezání, tak i související výpočty. A to ve vysoké kvalitě.

Hlavní výhodou je určitě rychlost celého procesu, kombinovaná nádavkem s ekonomickými úsporami. Moderní technologie totiž dokáží využít potřebný materiál skutečně efektivně, profesionálně zpracovaný projekt pak omezí jakékoli potřebné „rezervy navíc“ jen na nezbytné minimum. A to díky mnohaletým zkušenostem v oboru. Tam, kde se laik snadno nedopočítá či nadpočítá, si totiž profík poradí zcela přesně.

Zajímavý článek:  Hliníková střecha - ideální volba nejen pro rekonstrukce?

Přesnost opravdu na milimetry

Na projekty střech a dalších dřevěných staveb využívá TEZEP program CADWOORK. Ten spočítá přesnou spotřebu materiálu a na milimetry určí všechny požadované rozměry. Snadno a rychle tak dokončí celý projekt střechy nebo třeba terasy v rekordním čase. Už předem tedy budete vědět, jak bude vaše stavba vypadat. Zároveň získáte přesný rozpis potřebných dílů, díky čemuž si uděláte představu o ceně.

Aby bylo všechno úspěšně hotovo

Jakmile projekt schválíte, vrhne se celá parta do práce. K vám domů tak už dorazí zcela připravený materiál, který tým zkušených a pravidelně proškolovaných tesařů rychle sestaví. Vše se obejde bez jakýchkoliv úprav, možných nepřesností na místě či víceprací, jež projekt neúměrně prodražují.  Více se dozvíte na stránkách Tezep.cz. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *