Dveře, které „zmizí“, jsou na trhu už přes dva tisíce let

V interiéru dostatečnou porci soukromí bez dveří nezajistíme. Ale chceme-li se pro změnu tak trochu otevřít světu, přichází na řadu neodbytný problém, který říká „kam s nimi?“ A věřte nebo ne, elegantní odpověď nám přinesli už staří Římané.

Při vykopávkách v Pompejích a Herkulaneu bylo nalezeno množství nevšedních a originálních prvků, a mezi nimi i posuvné dveře. Ano, dnes je považujeme za horkou novinku, a přitom jde o koncept starší než například naše staré dobré toaletní mísy.

Když je nepotřebujete, zmizí

U toho typu dveří nenajdeme žádné panty nebo otočné součásti. Neobejdou se však bez menší stavební úpravy ve formě pouzdra vloženého do stěny. Právě odtud se po šikovných kolejničkách vysouvají, pokud chcete sami pro sebe kousek intimity, a opět se sem vrací, když už jejich služby nepotřebujete.

V interiéru nepůsobí rušivě a nenarušují prostor. Otevřené je ani nepostřehnete a v aktivním stavu mohou vaše bydlení ozvláštnit jedinečnými barvami či provedením. Umí být velmi dekorativní, zvláště vyberete-li je u specialistů.

Zajímavý článek:  Hliníková okna vám zajistí kvalitu na desítky let dopředu. Jaké další výhody vám dokážou nabídnout?

Realizace i bez stavebních úprav

Posuvné dveře Erkado vám mohou nabídnout vysokou kvalitu použitých materiálů s dlouhodobou odolností a originálním nadčasovým vzhledem. A nabízejí možné řešení i pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou investovat do nutných stavebních úprav. Posuvné dveře na stěnu se posouvají podél zdi, takže pro jejich úspěšnou realizaci postačí jen dostatek volného prostoru podél jedné zdi. Vše zvládnete svépomocí za jedno odpoledne.

Nákup u odborníků se vyplatí

Vybírejte z široké palety možností přímo v e-shopu Erkado https://dvere-erkado.cz/posuvne-dvere/ a podlehněte kouzlu tohoto nevšedního interiérového doplňku. Nezáleží na tom, jak velký stavební otvor potřebujete uzavřít. Pokud vám žádná z nabízených možností nevyhovuje, jednoduše si navrhněte vlastní, a to bez příplatku za atypovou výrobu! Objednejte si své nové posuvné dveře do bytu ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *