Frézy, kalibry a další nezbytné nástroje pro obrábění kovů na jednom místě

Tradice zpracování kovů je v našich firemních závodech opravdu dlouhá. Tak proč z ní nevytěžit maximum v podobě na slovo vzatých specialistů? Společnost Michovský – TOOLS s.r.o. působí na našem trhu už 25 let a za tu dobu rozšířila dostupný sortiment kovoobráběcích nástrojů o celou řadu praktických modelů.

Do karet jí hraje i česká výroba, neustálé inovace a spolupráce s certifikovanou laboratoří Trescal, která se postará o maximální přesnost všech měřících nástrojů (mikrometická měřidla, posuvná měřidla, kalibry, výškoměry, hloubkoměry apod.). Její kompletní nabídku si můžete prohlédnout na stránkách https://www.nastroje.cz/. A proč zamířit právě sem?

Frézy na kov s nejvyšší kvalitou

Pojďme se podívat na jednu z vlajkových lodí celého sortimentu – frézy, určené pro obrábění kovu. Jde o modely z monopolitního kovu s širokým spektrem využití. Poradí si nejenom s běžně používanou ocelí, ale také s mědí nebo hliníkem či nerezem. A vzít  k ruce si je můžete i při obrábění plastů. Jejich dlouhodobou životnost zaručí použití pečlivě vybraných materiálů a technologií, i léta vybrušovaný postup výroby.

Náš tip: K mání je i specializovaný sortiment fréz s vyměnitelnými břity, či frézy, určené pro výrobu forem.

Zajímavý článek:  Kalibry se mohou hodit i domácím kutilům

Neobejdete se ani bez pečlivě vybraných kalibrů

Jde o šikovné pomocníky, kteří slouží k porovnání rozměrů již hotového výrobku a jeho produktové dokumentace. A to bez použití jakékoli stupnice nebo ručního odečítání, náchylného k nepříjemné lidské chybě.

Kalibry mají vždy dvě strany – dobrou a zmetkovou. Stačí je nasadit a během několika vteřin zjistíte, zda je všechno v pořádku. I kontrola velkého množství výrobků či zhotovených dílů vám tak zabere opravdu jen pár minut. A naučí se s nimi zacházet opravdu každý. Není totiž nad stará dobrá poctivá měřidla. Vyberte si ta svá na stránkách https://www.nastroje.cz/, nebo si je nechte vyrobit na míru podle nákresů. Uvidíte, že s těmito šikovnými pomocníky vám práce půjde mnohem lépe od ruky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *