Hledáte ideální stavební pozemky blízko Prahy? Máme dobrý tip!

Pokud máte Poděbrady zapsány především jako lázeňské město a místo původu oblíbené minerálky, pak byste si do svého seznamu měli napsat ještě další bod: perfektní místo pro stavební pozemky. Ano, právě teď jich tu najdete opravdu mnoho a nechybí jim celá řada benefitů.

Začneme hned tím nejdůležitějším – dostupným zaměstnáním v okolí bydliště. I když Poděbrady samy o sobě nejsou příliš velkým městem, přívětivá dojezdová vzdálenost do Prahy je staví do zcela jiného světla.

Všechny výhody na jednom místě

I když však v Praze můžete pracovat, domů se budete vracet do náruče atraktivní přírody, doposud příliš nenarušené průmyslovou zástavbou nebo množstvím projíždějících automobilů. To však neznamená, že budete tzv. od všeho daleko.

Stavební pozemky Poděbrady v lokalitě Koutecká mají ve své blízkosti základní školu, lázně, sportovní střediska další žádoucí občanskou vybavenost. Nejde tedy jen o obyčejný pražský „satelit“ zastavěný množstvím domů a domků, sem tam proložených menším parčíkem.

Tyto pozemky ke stavbě střední Čechy jsou navíc plně zasíťované a připravené k okamžité výstavbě. Stačí si vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, a realizovat svůj sen třeba hned teď.

Zajímavý článek:  Vlastníte starý dům v Brně? Vraťte mu život zcela bez starostí

Druhá etapa nabídne až 45 pozemků

O tom, jak žádané je bydlení v nádherných Poděbradech, svědčí úspěšnost první etapy, v níž již byly všechny nabízené pozemky prodány. Nyní je volných další 45 příležitostí z etapy druhé. Ovšem pospěšte si, volné pozemky Poděbrady rychle ubývají a ty nejkrásnější mizí samozřejmě nejrychleji. Pokud tedy nechcete už jen paběrkovat, rozhodujte se rychle!

A neměli byste zapomenout, že Poděbrady leží na půli cesty mezi Prahou a Hradcem Králové. V dojezdové vzdálenosti (do Prahy to není víc než půl hodiny) tak budete mít hned dvě nádherná města s množstvím památek a kulturního vyžití v okolí. Potřebujete ještě nějaké další ujištění o tom, že tahle investice se vám celoživotně vyplatí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *