Umíte si vybrat ta správná garážová vrata?

Na první pohled jde o úkol celkem jednoduchý, ale na ten druhý zjistíte, že při šíři současné nabídky na našem trhu není volba vůbec snadná. Pojďme se teď alespoň podívat na základy takového výběru, které se vám budou zaručeně hodit!

Především si zapamatujte, že garážová vrata byste měli vybírat stejně pečlivě jako vstupní dveře. Nechcete přece, aby šlo o nejslabší místo vašeho bydlení, a to i tehdy, stojí-li garáž samostatně a jejím úkolem je ochránit „jen“ vaše auto. A když už v tom budete, proč si nedopřát trochu toho komfortu nebo estetického povyražení navíc?

Nejpopulárnější volba – sekční garážová vrata

Začneme tím, co je na našem trhu aktuálně nejžádanější. Sekční garážová vrata jsou oblíbená především kvůli úspoře místa. Kolejnicový systém má na starosti jednotlivé sekce, a ty po vašem pokynu rychle a plynule zajedou pod strop garáže. Vše lze ovládat mechanicky, ale i dálkovým ovladačem. Stačí jeden stisk a cesta do garáže je volná a stejně jednoduché je i její pozdější uzavření.

Zajímavý článek:  Zavírací a zvedací technika Brano – ideální společník (nejen) do domácnosti

Rolovací garážová vrata jako druhá volba

Ne vždy je však takto jednoduché konstrukční řešení možné. Jestliže nemáte dostatečný prostor pro umístění sekcí, vsaďte na rolovací garážová vrata. Ani tady se nemusíte bát o vysoké termoizolační standardy, ani naříkat nad diskomfortním ovládáním. A prostorové nároky jsou minimální, takže tento typ snadno zasadíte i do miniaturních přístavků u dnešních rodinných domků. Stačí si vybrat typ a provedení, jež vám budou nejlépe vyhovovat.

Kam se obrátit pro kvalitní řešení?

Vybíráte-li nová vrata do garáže, zpravidla jde ruku v ruce i celková úprava fasády. Pokud máte v merku například venkovní žaluzie nebo venkovní rolety, nechte si zrealizovat vše najednou od společnosti Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety. Potěší vás široký sortiment, vysoká kvalita materiálů, moderní technologie a ryze tuzemská výroba. Více inspirace najdete na Bubik-vrata.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *