Hloubětín, místo pro váš nový domov

JKD / Pixabay

Rozhodli jste se pro nové bydlení? Chtěli byste se přestěhovat do Prahy nebo už v Praze bydlíte, ale chtěli byste se přesunout někam, kde se vám bude žít lépe? A přemýšleli jste již nad lokalitou Praha 9 – Hloubětín?

Městská část Praha 9 – Hloubětín je tím pravý řešením pro všechny, co hledají moderní, stylové a komfortní bydlení v klidné lokalitě, v níž by se mohli usadit a třeba i vychovat děti. V této oblasti jsou v současnosti nabízeny velmi atraktivní nové byty. Praha 9 nabízí mnoho nových a zajímavých bytových projektů, díky nimž se tato lokalita obohatila o množství nových bytů. Byty Hloubětín poslouží nejen mladým lidem či párům hledajícím společné bydlení, ale také rodinám s dětmi nebo seniorům.

Hloubětín – vše na dosah ruky

Městská část Hloubětín zaujme nejen novými komfortními byty, ale také svým okolím. V Hloubětíně totiž máte vše na dosah ruky. Potřebujete-li si vyřídit běžné nákupy, stačí se vydat do nejbližšího obchodu, který budete mít vždy pár minut od domu. Pokud se však rozhodnete pro něco většího, například pro odpoledne strávené velkými nákupy v ještě větším nákupním středisku, pak máte stejně jako u malých obchůdků na výběr. Nedaleko od vašeho domova se totiž nachází Obchodní centrum Harfa nebo Obchodní centrum Černý Most. V nákupních střediscích můžete nejen nakoupit vše, co potřebujete, ale můžete se zde i zabavit.

Zajímavý článek:  Ochraňte svůj majetek před zloději

Když už mluvíme o zábavě, Hloubětín vám poskytuje i mnoho prostoru pro volnočasovou zábavu. V prvé řadě můžete sportovat v okolní přírodě a v druhé řadě si můžete jít zasportovat do některého z blízkých sportovních středisek. No a večer si můžete zajít do blízkého kina. Kromě zábavy a nákupů najdete v Hloubětíně i vhodnou školu pro vaše děti.

Krásná příroda i skvělá dostupnost

Byty Praha 9 disponují krásným okolím plným zeleně. Hloubětín si totiž někde hluboko v sobě zachovává ráz původní vesničky. V dnešní době je však z Hloubětína součást velkoměsta, a tak tu nesmí chybět infrastruktura a dobrá dostupnost hromadné dopravy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *