Active Animal Background Beautiful

Jak poznat opravdu dobrou veterinu, které můžete bez obav svěřit svého mazlíčka?

Pro mnoho z nás je pes či kočka rovnocenným členem domácnosti. Chceme jim dopřát to nejlepší, ovšem zatímco kvalitu krmiva a dalších výrobků lze v obchodech poměrně snadno porovnat, o veterinární péči to už neplatí.

A podle čeho tedy vybírat? Koneckonců, jde o službu, která bude vaše zvířátko provázet po celý jeho život. Skuteční odborníci dokáží předejít mnoha problémům a prodloužit tak spokojené dožití zvířete o mnoho let.

Rozhodující je ortopedická péče

Zejména u psů je nutné odmalička dbát na jejich správnou životosprávu, jinak jim už v poměrně raném dospělém věku hrozí ortopedické obtíže. U velkých plemen jde o chorobné stavy často spjaté s překrmováním, obvykle je však na vině spíše čas.

Dobrá Praha veterina by vám tak měla nabídnout nejenom včasnou diagnostiku nadcházejících problémů, ale také jejich řešení. Chtějte nejenom léčbu, ale i moderní možnosti rehabilitace. Nezáleží na tom, zda jde o zlomeniny, nejrůznější vykloubení, osteoartrózu nebo vrozené poruchy. Vše je řešitelné, přijde-li se na problém včas.

Rodinné prostředí vychází vstříc všem

Pražská veterinární ordinace https://www.metropolevet.cz/ splňuje všechna uvedená kritéria na jedničku. Její tým ošetří každý rok více než 11 000 zvířat, a to od preventivních prohlídek až po složité operační zákroky. Samozřejmostí je očkování i provádění kastrace nejenom u koček a psů, ale u všech drobných zvířat (králíci, fretky apod.).

Pyšnit se může i vlastní laboratoří, takže na výsledky jakýchkoliv testů nebudete čekat dlouho. Nemusíte se obávat ani toho, že se náklady na léčbu vašeho chlupatého přítele vyšplhají do neúnosných výšin. Před každým složitějším zákrokem dostanete zcela zdarma léčebný a cenový plán. Do ordinace se můžete předem objednat (v současné době to ani jinak nejde) a nikdy tak nečekáte déle, než je nezbytně nutné. Zaregistrujte svého mazlíčka k profesionálům ještě dnes.

Dog Bitch Shetland Sheepdog

Jak poznat opravdu dobrou veterinu, které můžete bez obav svěřit svého mazlíčka?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *