Jak se zbavit suti najednou? Stačí si objednat kontejnerovou dopravu

sandid / Pixabay

Rekonstrukce rodinného domu obnáší spoustu starostí a povinností – vyvážení suti, transportování stavebního materiálu a stavebních strojů, převážení ozdobného kamene a dřeva. Řešením je obrátit se na společnost Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský, v jejíž kompetenci je kontejnerová doprava, likvidace a odvoz suti či odpadu. Kontejnery jsou umístěné na vámi určené místo. Působí především v okolí měst Prostějov, Vyškov a Konice.

Představujeme Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský

Historie firmy se začala psát v roce 2008. Za dobu své existence nabyla zkušenosti a získala dlouholetou praxi. Portfolio služeb zahrnuje kontejnerovou dopravu, prodej stavebního materiálu, zemní a stavební práce, demolici a vyklízení objektů a ekologickou likvidaci materiálu s žádoucími doklady. Pracovní tým tvoří proškolení a odborní zaměstnanci, kteří řadu let přepravují nebezpečný odpad po silnici v režimu ARD.

Kdy využít kontejnerové dopravy?

Stěžejními službami jsou ovšem kontejnerová doprava, pronájem kontejnerů a odvoz suti Vyškov a okolí. Kontejnery usnadní a urychlí odvoz suti, písku, lomového kamene, betonu a dalšího materiálu. Kontejnery nachází uplatnění také při převozu stavební mechaniky a stavebních strojů. Společnost Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský prodává stavební materiál pískem počínaje a uhlím konče.

Zajímavý článek:  Jak si poradit s nebezpečným azbestem? Na vlastní síly nespoléhejte

Firma disponuje klasickými kontejnery určenými k přepravě věcí, stavebními buňkami a uzamykatelnými kontejnery Prostějov a okolí. Cena kontejnerů se odvíjí od objemu a nosnosti. Nejlevnější variantou je kontejner na suť s nosností 3 tuny. Nicméně není problém dopravit velkoobjemový kontejner s objemem 20 metrů krychlových.

Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský patří mezi profesionály v segmentu kontejnerové dopravy. Máte garanci rychlých a prvotřídních služeb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *