Bedroom Bed Chest Of Drawers White  - scoob_switzerland / Pixabay

Jak vybrat nábytek pro moderní obývací pokoj

Jak udělat ze svého obývacího pokoje prostor, v němž se budete po všech stránkách cítit spokojeně a komfortně? Vsaďte na novou sedací soupravu. Nezáleží na tom, do jakého stylu je celá místnost koncipována. Vhodní adepti se dají najít vždy.

Chcete se inspirovat? Nevíte, na jaké vody se při nákupu nové sedací soupravy zaměřit? Rádi vám prozradíme, co je na aktuálním trhu dostupné a jak se v celé té široké paletě produktů zorientovat.

Prim hrají rozkládací sestavy

Při výběru sedací soupravy je vždy nutné zohlednit celou řadu faktorů. Vše začíná požadovaným tvarem, pokračuje přes nabízené vlastnosti a končí u potahovacího materiálu – zpravidla textilu nebo koženky.

Asi nejdůležitější z toho všeho je uzpůsobení tohoto kusu nábytku. I díky tomu jsou v našich obchodech dostupné například rozkládací sedací soupravy ve tvaru L či U. Dokonale vyplní jinak nevyužité rohy a poskytnou vám komfort třeba i pro nohy, pokud si chcete u televize nebo při čtení knihy udělat skutečné pohodlí.

Dalším bodem je praktičnost, kombinovaná s vysokou užitností. Proč používat pro uskladnění sezónních věcí nebo ložního prádla komody, když je možné vše pohodlně vyskládat do úložného prostoru sedací soupravy?

Zajímavý článek:  Jak vybrat obývací stěnu

Na kompromisy přistupovat nemusíte

A kde najít šikovné spací lůžko pro návštěvy? U komfortní sedačky od prověřeného výrobce není nutné volit mezi dodatečným lůžkem a úložným prostorem. Poskytne vám totiž obojí najednou. A ve hře není jen staré dobré otevírání (s nímž se bohužel leckdy špatně manipuluje), ale také pohodlné složení opěrky sedačky, hotové doslova za pár vteřin.

Tip pro čtenáře: Využijte nábytek Helcel slevový kupon pro levný nákup

A jestliže stále nejste s dostatkem místa pro sezení spokojeni, sáhněte do pestrých vod stoliček či taburetů. Pohodlně se na nich usadí děti i dospělí, poslouží vám jako opěrka pro nohy i odkládací stolek a když je nepotřebujete, jednoduše je „uklidíte“ do nejbližšího rohu. Nic víc na tom opravdu není. Širokou nabídku sedacích souprav všeho druhu i dalšího vybavení do obývacího pokoje naleznete za výhodně ceny na Okay.cz.

Zajímavost: Chcete výrazně ušetřit při nákupu vybavení do domácnosti? Slevové kódy jsou určeny právě vám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *