Jak získat nemovitost s výraznou slevou? Zkuste dražbu nemovitostí!

Dražit se dá v dnešní době cokoli. Vydražit můžete elektrospotřebič, dovolenou, ale třeba také cenu elektřiny nebo plynu. Slyšeli jste ale někdy o dražbě nemovitostí? V takové dražbě můžete získat vysněný byt či dokonce rodinný domek, chatu nebo chalupu třeba i za 50 % z původní ceny! Jak je to možné? Prozradíme vám to na následujících řádcích!

Exekuce si nevybírá

Jedna půjčka střídá půjčku druhou a na kontě moc nezbývá. Když se dlužník rozhodne upomínky věřitelů ignorovat a svou situaci neřeší, pak se nemůže divit, že po čase mu u dveří zazvoní exekutoři s pořádnou zásobou žlutých nálepek. Přijít o střechu nad hlavou tak za určitých situací nemusí být problém. Nutno podotknout, že exekuce je až jedním z posledních prostředků, jak uspokojit pohledávku věřitele. Zabavená nemovitost je poté prodána v dražbě. A právě dražbě nemovitostí budou věnovány následující řádky.

Jak můžete nemovitost získat?

Ve veřejné dražbě, o jejímž konání vás bude informovat dražební vyhláška vyvěšená na úřední desce daného exekutora, který má vybranou dražbu na starosti, můžete pořídit byt, dům či dokonce rekreační chatu nebo chalupu. Jakmile se dostavíte na předem sjednané místo konání dražby realit, budete muset zaplatit tzv. dražební jistotu. Pokud nemovitost nevydražíte, tento poplatek vám bude samozřejmě navrácen ihned po skončení dražby. V dražbě vyhrává pochopitelně ten, kdo za danou nemovitost nabídne nejvyšší cenu.

Zajímavý článek:  Koupě nové nemovitosti není jednoduchá záležitost. Jak se nespálit a vyhnout se nepříjemnostem?

Nemovitosti levnější až o 50%!

Dražby realit jsou sice poměrně časově náročné, ve finále ale můžete získat vysněné bydlení třeba za polovinu původní ceny! V prvním kole dražby totiž klesne cena zhruba o jednu třetinu. Pokud se ale nemovitost nepodaří prodat, v dalším kole pak už může úspora činit celých 50 %! A to je opravdu zajímavá nabídka.

Více informací o dražbě a jejím průběhu, včetně celé řady zajímavých informací a tipů, naleznete na stránkách www.drazby-realit.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *