Jak na úklid bytových domů? Jedině s týmem profesionálů!

Jak na úklid bytových domů? Jedině s týmem profesionálů!

Ne každý má to štěstí, aby mohl bydlet ve vlastním rodinném domku. Řada z nás je proto odkázána na panelové domy či vícegenerační cihlové domy, které obýváme spolu s řadou dalších osob. Jistě nám ale dáte za pravdu, že úklid v takovém domě je často oním kamenem úrazu. Abyste jej nemuseli realizovat svépomocí a okrádat se tak o zbytečný čas, je vhodnou alternativou profesionální úklid bytových domů, který zajišťuje odborná firma. Jak ji vybrat? Poradíme na následujících řádcích!

Reference jsou základ

Jako první je důležité zjistit, jaká nabídka na trhu vlastně existuje. Obecně nedoporučujeme oslovovat hned první společnost, která vám přijde – lidově řečeno – pod ruku. Je dobré porovnat nabídky jednotlivých společností, stejně jako jejich tarify a sazby. Nedocenitelné jsou v tomto případě reference známých či přátel. Pokud víte o někom, kdo profesionální úklidové služby pravidelně využívá, nebojte se vyžádat si doporučení.

Zajímavý článek:  Zumtobel zazářil na veletrhu Light + Building 2024 a zapsal se do Guinnessovy knihy rekordů

Jaký je personál a co technologie?

Reference jsou sice fajn, prakticky nic vám ale neřeknou o personálu a technologiích, jež firma vyžívá. Proto se nebojte vybrané společnosti prozkoumat skrze jejich webové stránky, případně se domluvte na nezávazné schůzce. Poptejte se na jejich zaměstnance, na technologie a prostředky, jež k úklidu využívají, a nepodceňuje důležitosti prostředků, jež jsou ekologické k přírodě.

Cena? Až jako poslední z rozhodujících parametrů

Je zcela pochopitelné, že řada společností láká nové klienty na ceny svých služeb. Vy se ale nenechte tímto trikem oklamat a cenu při výběru zohledňujte až úplně naposledy. V ceně se totiž musí odrážet nejen hodnoty čisticích prostředků, které firma používá, ale také mzdy pracovníků. Zároveň ovšem neplatí, že nejdražší úklidové služby, rovnají se zároveň nejlepší. Proto je zde nedocenitelná vlastní investigace, ale i výše zmíněné doporučení.

Máme pro vás tip

Tímto tipem je firma Úklid Remiáš, který zajišťuje pravidelné úklidy společných prostor v bytových domech. V každém bytovém domě společnost provádí profesionální úklid dle specifických požadavků klientů. Úklid je realizován po celé České republice a to za cenu již od 850 Kč měsíčně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *