Když preferujete italskou eleganci, která zaujme svěžestí a inovativním designem

Prudce elegantní, šarmantní, čistý, voňavý, hravý, svůdný i vášnivý. Bez nadsázky lze stejně popsat italský nábytek značky Colombini Casa.  Je tomu už 47 let, kdy rodina Colombini založila společnost na výrobu nábytku. Již zařízení prvního dětského pokoje zhmotňovalo jejich vizi: inovace, efektivita, kvalita a servis.

K těmto třem základům se postupně přidaly čtyři další stavební kameny: vášeň, volba, ekologie a italský styl. Dohromady tvoří esenci nádherného, a přesto dostupného nábytku pro váš domov. Každý kus z jednotlivých kolekcí vám upraví na míru, ať už rozměry nebo barvou, veškerý nábytek je plně funkční.

Design pro každého

Slavný americký interiérový designér 30. let Billy Baldwin řekl: „Buďte věrní svému estetickému cítění, protože nic co skutečně milujete, nikdy nezestárne.” Stejně lze charakterizovat Colombini Casa. Značka svůj styl vytyčila téměř před padesáti lety, dvakrát ročně představí její designéři novou kolekci elegantního nábytku pro celou domácnost. Vždy zaujme svěžestí, inovativním designem a provedením i jistou ladností respektující historii.

V Itálii je známá zejména kvůli dětským pokojům – těžko potkáte Itala či Italku, kteří by nevyrůstali v pokojíčku s logem CC – ale do jejího portfolia spadají i ložnice, obývací pokoje, pracovny a kuchyně. S výrobní plochou 250 000 m² zaujímá přední místo mezi italskými výrobci nábytku. Dosud jste si mohli domov vybavit v italském stylu pouze při návštěvě Itálie či objednávce jednotlivých kusů přes různá designová studia, od letošního října můžete obdivovat nejnovější kolekci.

Zajímavý článek:  Jak začít s eklektismem? Nejlépe netradiční židlí

Přesvědčí vás svým šarmem a elegancí

Solitéry i ucelené sestavy vynikají nápaditým designem s italským šarmem a lehkostí i hravostí, jak se přesvědčíte v barevných dětských pokojích, decentními barvami spíše v tlumených tónech a provedení lesk i mat, perfektním řemeslným zpracováním a servisem na míru. Skříně, stolky, postele a police jsou z lakovaného laminátu, od dřeva jej rozlišíte pouze poklepem. Rozdíl mezi dražší a levnější řadou poznáte v detailech, například zásuvky komody jsou uvnitř čalouněné dokonalou imitací látky, která je omyvatelná a nezničitelná. Toužíte-li po krásně vybaveném bytě, který je nadčasový i hravý a zároveň vydrží denní útoky dětí i domácích mazlíčků, v Colombini Casa si budete připadat jako v ráji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *