Dodávka snadno a rychle? Půjčte si ji

Porouchalo se vám vaše dodávkové vozidlo nebo naopak poptáváte jen jednorázové zapůjčení pro nezbytnou manipulaci s materiálem? Rádi byste zvládli stěhování zcela vlastními silami, ale chybí vám k tomu vhodné prostředky?

Půjčte si dodávku a máte vystaráno. Pokud se však k takovému kroku rozhodnete, poohlédněte se po provozovateli, který nabízí po ČR více stanovišť. Proč jezdit s prázdnou dodávkou zpět z Prahy do Brna, když ji snadno můžete zanechat právě v Praze?

Ptejte se nejenom na ceny půjčovného…

Jde o důležitý faktor, ovšem neměl by pro vás být tím hlavním kriteriem. Mnohdy se totiž zapůjčení dodávky Brno může prodražit z jiných důvodů. Tak například havarijní pojištění – ptejte se na spoluúčast. Na trhu najdete nabídky už od 2 000 Kč, ovšem také desetinásobné. A nikdy nevíte, co se může stát.

Dodávky, mikrobusy a další vozidla také musí být pravidelně servisovaná. Chtějte vidět příslušné dokumenty, které to dokládají. A pohlídejte si také otevírací dobu půjčoven. Ideální jsou ty s non-stop provozem. Nemůže se vám tak stát, že zaplatíte třeba za celou noc jen proto, že jste k branám podniku přijeli kvůli dopravní zácpě o půl hodiny později.

Chtějte také služby navíc…

Široký výběr dostupných modelů by měl být samozřejmostí. A co dál? Určitě možnost zapůjčení dodávky i s řidičem. Můžete ji mít v záloze pro případ, že by se cokoliv pokazilo. Solidní firmy v takovém případě obvykle nechtějí ani kauci.

Přesně takhle to má zavedené i půjčovna dodávek Brno MobilityRent.cz. K dispozici má i anglicky mluvící řidiče, zapůjčená vozidla můžete vrátit na jakémkoliv stanovišti v rámci ČR (Praha, Brno, Ostrava atd.), limit ujetých kilometrů vám po domluvě navýší a vozidlo vám půjčí na libovolně dlouhou dobu.

Zjistěte více na stránkách Pujcenidodavkybrno.cz, kde naleznete i šikovný rezervační formulář a další vychytávky. Předem si snadno spočítáte, kolik zaplatíte, a nebudete tak nepříjemně překvapeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *