Kvalitní vybavení pro náročnou práci

Stavební práce, rekonstrukce, i úpravy terénu vyžadují pečlivé zpracování, které je závislé na přesném měření. Vytyčení prostoru, zachování dokonalé roviny i požadovaných úhlů a směrů se odrazí na výsledné kvalitě a zpracování celku. Základ práce stojí na pečlivé přípravě. Neméně důležitá je i průběžná kontrola. Tradiční postupy můžou zdánlivě zdržovat a odvádět od viditelného postupu při práci. Moderní vybavení však nabízí rychlé a přesné měření, zajistí za vás rutinní postupy a pomůže zefektivnit následné úpravy.

Nivelační přístroje

Při práci v terénu a nutnosti zajistit přesné měření jsou nezastupitelnou pomocí nivelační přístroje. Skvěle řešená optika oddaluje stárnutí a garantuje mimořádnou přesnost po dlouhou dobu. Pevný kryt chrání citlivé zařízení před poškozením. Odolává nízkým i vysokým teplotám, vlhkosti i srážkové vodě. Nivelační přístroje musí splňovat přísné požadavky. Nejdůležitější je snadná ovladatelnost, zařízení je lehké a dobře se přenáší.

Křížové lasery

Křížové lasery zastupují špičkové měření. Zařízení zobrazuje vytyčenou osu ve směru x a y, pomáhá přesně vést linii stavby. Využití nachází při vytyčení hrubé stavby, ale i při pokládce podlah, řešení obkladů nebo instalaci různého vybavení, jako jsou kuchyňské linky nebo parapety.

Zajímavý článek:  Zateplení se nesmí podcenit. Vyzkoušejte cihly pro suché zdění fasád Novabrik

Rotační lasery

Jejich pokročilé vybavení pracuje v horizontální i vertikální rovině a může využívat i sklony v osách x i y. Rotační lasery využívají automatické vyrovnání a dokážou pracovat i v prostředí s mírnými otřesy, které na výsledné měření nemá vliv.

Nivelo představuje špičkovou techniku pro měření i realizaci stavby. Přednost dává osvědčeným výrobcům, kteří garantují vysokou užitnost a mimořádně kvalitní zpracování. Těmi jsou například firmy Geomax, Nestle, Hedü, Nedo nebo Theis. Investice do značky zde nepředstavuje zbytečné výdaje navíc. Kvalitní vybavení zrychlí rutinní práci a pomůže vám efektivně vést jinak složité měření. Ušetřete čas a dodejte vaší práci skutečně profesionální výsledky. U jednotlivých typů zařízení vám v e-shopu ochotně přiblíží rozdíly v řešení i způsobu využití jednotlivých modelů a pomůžou zvolit ideální typ s ohledem na vaše nároky i představy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *