Tenzona – silniční váhy, které obsluhu nepotřebují

Neobejdete se při poskytování svých služeb bez silniční váhy, ale nedají vám spát vysoké náklady na její provoz nebo možné lidské pochybení při nutnosti naprosto přesného zápisu dat? Vyzkoušejte automatické silniční váhy od společnosti Tenzona, jež se bez vrtkavého lidského faktoru zcela obejdou!

Své služby zaměřené zejména na průmyslové váhy poskytuje svým zákazníkům společnost Tenzona už více než 20 let. Díky získaným zkušenostem vám tak dnes může nabídnout například zcela spolehlivé silniční vážení bez obsluhy, zato s kompletním a velmi přesným zpracováním a tříděním získaných dat.

Robustní váha, kterou umístíte kamkoliv

V nabídce najdete klasické automobilové váhy, stejně jako mostové váhy nebo vážní systémy, určené do extrémně nepříznivých podmínek. Každý jednotlivý model se skládá z kvalitně provedené mechanické a elektronické části. Celek působí velmi robustně a rozhodně nejde jen o vizuální dojem. Na své výrobky poskytuje společnost Tenzona záruku 6-10 let, což z nich v kombinaci s příznivou cenou dělá špičku mezi vážními systémy, co do kombinace životnosti a užitnosti.

Silniční průmyslová váha vám nabídne hned tři možné varianty, jež se dokonale přizpůsobí vašim požadavkům a podmínkám:

  • ocelová silniční váha TOSTA,
  • železobetonová prefabrikovaná mostová váha TREFA,
  • nadúrovňová mostová váha TENA.
Zajímavý článek:  Vybíráme obraz do obývacího pokoje. Co by měl splňovat?

Kromě vynikajícího zpracování mají silniční váhy Tenzona i další výhodu – inovativně navržené snímače POWERCELL® PDX®, jež se samy a zcela bez nutnosti vašeho zásahu přizpůsobí veškerým změnám prostředí. Přesnost a integrita vážení tedy nemohou být narušeny změnami teploty, hysterezí ani nelinearitou či kolísáním mechanického napětí. Získáte tak data, na něž se můžete spolehnout za všech okolností.

Vždy něco navíc

Pro vaši maximální spokojenost jsou tu samozřejmě i další služby. U společnosti Tenzona si tak můžete objednat i nejrůznější nadstavbové technologie, umožňující například identifikaci vážených vozidel nebo třídění získaných dat podle vašich požadavků. Pro průmyslové provozy pak jistě oceníte tenzometrické váhy vyrobené přímo na míru a další užitečné vychytávky. Více se dozvíte na Tenzona.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *