Malíři pokojů Praha

Už jste někdy zkoušeli vymalovat pokoj? Jestli ano, pak víte, že je to pěkná dřina. Zapomeňte na reklamy, ve kterých vidíte mladý pár, který se zřejmě nastěhoval do nového bytu, a začnou malovat pokoje a užijí si přitom spoustu zábavy. Bohužel je spousta věcí, které musíte zařídit před samotným malováním, poté přijde samotné malování a nakonec úklid po malování. Těžko říct, která z těchto fází je nejhorší.

Před malováním

Před malováním je třeba odstavit veškerý nábytek od stěny, na lišty u podlahy nalepit nějaký druh pásky, aby nedošlo k jejich zbytečnému pomalování. Pokud budete malovat strop, musíte si sehnat žebřík předem a ideálně zabalit nábytek, aby nedošlo k jeho poškození odkapávající barvou. Nakoupit musíte také potřebné množství barvy.

Malování

Samotné malování je namáhavá fyzická činnost, musíte své tělo otáčet a ohýbat do všech možných úhlů, abyste se vyvarovali zbytečné tvorbě skrvn a map na zdi, abyste zjistili, že jste špatně odhadli množství barev a vámi zvolený odstín už prostě nikdy znovu netrefíte.

Zajímavý článek:  Když ruční kamery nahradí letecká termovize, přináší to samé výhody

Po malování

Tak je konečně hotovo. Bolí vás ruce i záda, ale ještě na vás čeká úklid po malování. Umýt podlahy, stěhovat nábytek, zametat, vyhodit nepotřebný obalový materiál, umýt válečky a štětce…

Malíři pokojů Praha

Právě z těchto důvodů je pohodlnější obrátit se na odborníky. Malíři pokojů Praha dokážou správně odhadnout potřebu barev a navrhnou ten správný typ barvy pro vás. Kvalitně vymalují celý váš prostor prostřednictvím svých vlastních nástrojů a uklidí po sobě. Na vás zbude pouze vyvěrat místnost od zápachu barvy.

Alexas_Fotos / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *