Montované haly

Montované haly mají široké využití

Montované haly

Meitzke / Pixabay

Montované haly se dají využít při mnoha příležitostech a vyjdou podstatně levněji než stavba tradiční budovy. K dalším přednostem patří i rychlost výstavby a dlouhá životnost. Stavba montované haly nepotřebuje základy a složité zemní práce. A co víc – kvalitní druhy seženete za báječné ceny.

Využití montované haly

Montovaná hala má velice nízké na údržbu, prakticky se o ni nemusíte vůbec starat. Bude se vám hodit v případě, že potřebujete seník, krytou jízdárnu, jezdeckou halu, sklad na seno, slámu a plodiny. Montované haly poslouží jako ustájení pro zvířata, sportovní haly, zastřešení sportovišť, garáže, sklady, výrobní haly apod.

Obloukové haly mají výbornou odolnost

Velký zájem je o obloukové haly, vyznačující se nízkými náklady na provoz a výbornou odolností. Halu můžete využívat jen pár let a potom ji lehce demontovat a následně přepravit nebo uskladnit k pozdějšímu využití. U obloukových hal preferujte druhy od výrobce s certifikáty, aby byla zaručena kvalita provedení.

Zajímavý článek:  Jak snížit náklady své firmy?

Plachtové haly vám rychle zajistí skladovací prostor

Nestačí vám skladové prostory a rychle potřebujete vyřešit uskladnění materiálu, zemědělských plodin či jiného sortimentu? Plachtové haly se často stávají ideálním řešením, protože rychle a snadno budete mít halu s dlouhou životností a s možností propojení nebo naopak demontace v době, když už nebude aktuální rozšíření prostor. Plášť haly se vyrábí ze speciální technické textilie s vysokou odolností. K dispozici je výběr z mnohých barevných odstínů.

Firma na výrobu montovaných hal byla založena již v roce 1990. Od doby svého vzniku se výrobní program stále rozšiřuje. V současnosti se především zaobírá dílenským nábytkem a lehce montovanými halami.

Montovaná hala má nejen snadnou montáž, ale také demontáž. Jestliže se rozhodnete změnit místo uskladnění, dá se hala jednoduše přesunout. Jednotlivé druhy hal se zhotovují také na míru – podle vašich požadavků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *