Párty stan se hodí na každou zahradu

Nepřízeň počasí může člověka potkat zrovna v momentu, kdy chystá nějakou velkou stylovou zahradní párty. Jen si vzpomeňte, když jste měli napečeno, uklizeno, čekali jste návštěvu v zahradním posezení a najednou se spustil jemný déšť. Až tyto momenty nás často dovedou k realizaci zastřešení. Určitě tomu ale tak být nemusí za předpokladu, že si pořídíte hezký párty stan. Jeho cena je v porovnání s realizací pergoly nebo altánku minimální, a navíc jej můžete mít ihned. Podívejme se tedy, jaké druhy se nacházejí na trhu a nač si dát při jeho pořizování pozor.

Zahradní párty stany ve spoustě variací

Rozhodli jste se pro toto rychlé a efektivní zastřešení zahradního posezení? Pak máte šanci vybrat si model přesně podle vašich představ tak, aby korespondoval s celkovým vzhledem exteriéru. Na trhu se totiž nachází velké množství nejrůznějších modelů. Stačí-li vám úplně nejmenší párty stan, pak bude mít rozměry 3×3 m. Jestliže naopak potřebujete spousty prostoru pro větší oslavy, vsaďte na velikost 6×12 m. Bez problémů seženete i takové zahradní párty stany, které jsou zcela atypické. Určitě není od věci soustředit se i na typ stanu. Existují totiž klasická provedení se všemi látkovými bočnicemi a okénky. Nejvzdušnější podoba je typická absencí stěn. Jde prakticky o jakési zahradní altánky určené spíše pro zastínění prostoru. Nechcete složitě stavět velkou konstrukci? Pak jsou právě pro vás určeny specifické nůžkové stany.

Zajímavý článek:  Komplexní průvodce anhydritovými podlahami od Anhypodlahy s.r.o.

Zahradní altánky a stany ve vysoké kvalitě

Ať už se poohlížíte po jakémkoli modelu, rozhodně se vyplatí dbát na vysokou kvalitu provedení. Všechny zahradní párty stany nemusejí být spolehlivé. Zkontrolujte si především konstrukci. Ta musí být pevná a bytelná. Venku totiž často fouká vítr. Potahová látka by se měla vyznačovat odolností vůči vodě a maximální pevností. Zapomenout nelze ani na neporušené spoje a další součásti. Většina modelů dnes ovšem tyto parametry splňuje, a vy tak budete mít skvělý moderní přístřešek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *