Bystronic – váš partner pro práci s laserem

Máte úspěšnou obchodní firmu? Pohybujete se v oblasti zpracování plechu? Chtěli byste zvýšit efektivitu výrobních procesů a minimalizovat ztráty k celkovému nárůstu skutečného zisku? Hledáte obchodního partnera? Tím pravým řešením pro vás je Bystronic.

Kdo je Bystronic?

Společnost Bystronic je nadnárodní společností, která se na světovém trhu pohybuje již od roku 1964 a jejíž centrála se nachází v Niederönz ve Švýcarsku. Tato společnost s dlouholetou tradicí a četnými zkušenostmi v oboru však nepůsobí jenom ve Švýcarsku, ale je aktivní po celém světě, kde podporuje své zákazníky na každém jednotlivém místě prostřednictvím vlastních prodejních a servisních společností. V rámci České republiky pak působí společnost Bystronic Czech Republic s.r.o., která vznikla v dubnu roku 2007, jakožto výhradní prodejní a servisní pobočka mateřské společnosti Bystronic Laser AG pro český a slovenský trh. Společnost (ať už mateřská, nebo její dceřiná pobočka pro český a slovenský trh) se zabývá prodejem a servisem švýcarských systémů na zpracování plechu a podporou úspěchu svých zákazníků nabídkou uživatelsky orientovaných systémů a služeb pro laserové řezání a pro další metody a způsoby řezání, jako je vodní paprsek.

Zajímavý článek:  Šetřete čas i peníze a nakupujte kalibrovaná měřidla u profesionálů

Zaměření a činnost společnosti

Jak již bylo řečeno, společnost Bystronic se věnuje řezání laserem, řezání vodním paprskem a také ohýbání, které zajišťují ohraňovací lisy. Dále pak společnost nabízí 3D laserové řezání. Kromě toho vám společnost poskytne i komplexní podporu a poradenství v oblasti prodeje, školení a servisu špičkových strojů na řezání laserem, vodním paprskem či ohýbání.

Proč volit Bystronic?

Ptáte se, proč jako svého obchodního partnera volit zrovna Bystronic? Důvodů je mnoho. Nejenže se jedná o mezinárodní společnost s ověřenou kvalitou a dlouholetou tradicí, ale hlavně jde o velmi zkušeného profesionála ve svém oboru, který se zabývá podporou úspěchu svých zákazníků a zvýšením efektivity jejich výrobních procesů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *