Taxus Baccata Evergreen Green  - Jasminka / Pixabay

Perfektní vánoční stromky? Chtějte ty 3D

Realistický vzhled je aktuálně trendy a platí to i o vánočních stromečcích. Pokud se však nechcete neustále potýkat s odkapávající smůlou a opadávajícím jehličím, vsaďte na stromky umělé. Dokáží být pravdu krásné, a navíc jsou jak ekonomické, tak i ekologické.

Stačí si spočítat, kolik peněz každý rok do nového vánočního stromku investujete. Průměr se pohybuje mezi 500-800 Kč, takže si troufneme říct, že se i vy v tomto rozmezí najdete. Moderní umělé vánoční stromky bývají sice o něco dražší, ovšem velmi jednoduchým výpočtem zjistíte, že se vám jejich cena často vrátí už po třetích nebo čtvrtých vánočních svátcích. A vyhnete se tak cestě na trh i pracné manipulaci s živým jehličnanem.

3× ANO pro vánoční umělé stromky

Jsou ekonomické – to jsme vám právě dokázali. Navíc si můžete zvolit i nejrůznější netradiční vzhledy. Rádi byste si ozdobili stromek jen tak v lese, kde by se krása jeho zasněžených větví snoubila s citlivě vybranými dekoracemi? Dobře provedené realistické umělé stromečky vám to umožní.

Ve hře je také ekologie. I obyčejný umělý vánoční stromek 150 cm vám vydrží v perfektním stavu po mnoho a mnoho let. Šetříte tak životní prostředí i omezené zdroje, jimiž naše lesy disponují. A nemusíte se také starat o to, kam již vysloužilý stromek odvézt.

Zajímavý článek:  Jak zjistit, jestli je voda ze studny pitná?

Takový stromek navíc zůstane v perfektní kondici po celé vánoční svátky. Není nutné mu doplňovat vodu, ani kvůli němu snižovat tepelný komfort v obývacím pokoji. Nebudou mu vadit domácí mazlíčci, ani neohrozí váš drahý koberec.

Proč si vybrat 3D stromek?

Ne, nechceme vám představit nějakou extrémně drahou vychytávku, naopak – umělé vánoční stromky 3D od Zanapo.cz vám dokáží nabídnout perfektní realistický vzhled, ovšem díky zahušťování koruny 2D větvičkami vás nezatíží příliš vysokou cenou. Můžete tedy získat skutečnou kvalitu za přívětivou cenu. Vyberte si svůj nový vánoční stromek s předstihem v e-shopu Zanapo.cz a prožijte letošní zimní svátky v o něco větší pohodě a klidu, zcela bez zbytečného stresu a starostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *