Plánujete novou podlahu? Víme, zda vsadit na vinyl nebo prověřenou klasiku

Vinyl, nebo plovoucí podlaha? Takovou otázku si jistě položil každý, kdo se jen trochu zajímá o moderní trendy v bydlení. Výběr vhodné podlahové krytiny totiž může významným způsobem ovlivnit komfort užívané místnosti na mnoho příštích let. A čemu tedy dát přednost?

Plovoucí podlahy potěší cenou i rozmanitých vzhledem

Jejich název je možná trochu zvláštní, odkazuje však na to, že jednotlivé součásti podlahy nejsou pevně spojeny se svým podkladem, a lze je tak kdykoliv rozebrat a umístit jinam. Tato vlastnost se hodí i při výměně poškozených dílů, což se například v případě koberce či linolea rozhodně říct nedá.

Plovoucí podlahy České Budějovice představují léty prověřenou klasiku, která láká zejména na svou nízkou cenu, rychlou pokládku i jednoduchou údržbu. Potěší i možnosti instalace na nerovný povrch a pestrý výběrem možných provedení. O nízkou hlučnost se pak postará vhodně volený izolační materiál.

Zajímavý článek:  Dlažba na zahrádce obohatí váš venkovní prostor

Vinyl sází na dlouhou životnost i módní trendy

Pro milovníky moderního vzhledu jsou vinylové podlahy České Budějovice jasnými favority. Díky perfektním vlastnostem použitého  PVC mohou tisky u vinylu perfektně imitovat téměř jakýkoliv materiál. Na první pohled tak jedinečným způsobem vzhledově napodobují dřevo, ale i kámen nebo třeba mozaiku. Měkčený vinyl je pružný, odolný a rozměrově stálý. Odolá vodě i vysoké námaze a milovníci pohodlí jistě ocení i to, že je na omak pocitově teplejší než výše zmíněná plovoucí podlaha. Nevýhodou je však vyšší pořizovací cena takového řešení.

Nevíte si s výběrem rady? Vsaďte na specialistu z oboru

Zda se vám vyšší investice vyplatí, nebo bude vašim potřebám plně vyhovovat stará známá klasika, vám odborně poradí firma specializovaná na podlahy České Budějovice Podlahové studio a podlahářství Luboš Hajný. Navštivte vzorkovou prodejnu na adrese V Oblouku 548 a přesvědčte se  o výhodách jednotlivých materiálů na vlastní oči i kroky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *