Plastové židle trendem v designu

Židle patří mezi jednu z nejdůležitějších částí nábytku, kterou využíváme prakticky ve svém životě v denní i noční době. V dnešní moderní době, kdy většina z nás má sedavou práci se stala židle nedílnou součástí našeho života. Využíváme ji nejen k práci, ale i jídlu či k zábavě. Proto se klade velký důraz na to, aby byla vyrobena z kvalitního materiálu s dlouhou životností a správným tvarem pro naše pohodlné sezení, které by nezpůsobilo bolesti zad.

Povzneste svůj interiér o několik tříd výše

Kromě její primární funkce, bychom měli klást důraz i na funkci estetickou tak, aby židle svým vzhledem vhodným způsobem doplnila každý interiér. Je to už jedno, jestli se jedná o jídelnu či kuchyň domů nebo o kavárnu či restauraci, v dnešní době je mnoho možností, ať u v podobě materiálů nebo tvarů, které mohou udělat ze židle velmi účinnou zbraň v podobě designové židle, která každý interiér povznese o několik tříd výš, a která upoutá pozornost svoji originalitou a neotřelostí.

Povzneste svůj interiér o několik tříd výše

Povzneste svůj interiér o několik tříd výše

Plastové židle slaví svůj velký comeback

Materiálem, po kterém v dnešní době sahají designéři nejčastěji, je plast. Ten zažívá obrovský comeback díky své tvárnosti a nekonečným možnostem, co vše lze z plastu vytvářet. A jedním z nich jsou i ultra moderní plastové židle, které jsou velmi stylové a trendy, ale zároveň jsou však i pohodlné.  Pryč jsou doby, kdy se vám při vyslovení slova plastová židle vybaví levný a nekvalitní nábytek, který seženete v každém hypermarketu, a který zaplavil naše terasy a zahrady.

Zajímavý článek:  Jak vdechnout atmosféru obývacímu pokoji

Plast jako materiál používaný na nábytek je záležitostí druhé poloviny minulé století, kdy došlo k velkému rozvoji chemického průmyslu. V této době vzniklo mnoho syntetických materiálů a plastů, které ovlivnily revolučním způsobem vývoj nábytkářského průmyslu. Po staletí používané dřevo jako materiál pro výrobu nábytku musel jít do ústraní. Plast a sklo to byla budoucnost nábytku. Nábytek se tak začal vyrábět průmyslovým způsobem. V 60.letech vzniká i mnoho ikonických designérských kousků z plastu, ze kterých čerpají designéři i dnes.Navštivte showroom, kde vám poradí s výběrem té pravé židle!

Plastové židle slaví svůj velký comeback

Plastové židle slaví svůj velký comeback

Hitem je nechat si navrhnout a vyrobit plastové židle od zkušeného designéra, který do nich promítne svoji individualitu a fantazii. Výsledkem je tak židle, která má příběh, je nenapodobitelná a nádherná. Budete tak vědět, že podobný kousek nemá nikdo jiný, je tu jen a jen pro vás. Tato možnost je však poměrně drahou záležitostí.

Plastové židle jsou vhodné do klasických i moderních interiérů

Plastové židle se hodí do každého interiéru, stačí odhodit své předsudky a zažité stereotypy, které vás provází. Dokonce jsou výbornou volbou i do exteriérů, pokud jsou tedy proto určené.  Moderní někdy až sterilní interiéry dokážou plastové židle povýšit na top trendy bydlení. Výborným způsobem také odlehčí masivní dřevěný nábytek a dodají interiéru vtip, lehkost a styl, který dříve postrádal.

K nezaplacení jsou plastové židle v dětských pokojích. Díky velmi široké nabídce nejrůznějších tvarů a barev, můžete pro vaše dítě vybrat tu nejlepší židli a sladit ji s celkovým vzhledem pokoje. Jejich skvělou vlastností je i snadná údržba a nerozbitnost. Což zajisté ocení každý rodič, navíc díky veselým barvám podpoříte dětskou fantazii a naučíte je vkusného bydlení již od malička.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *