Práce ve výškách – víte, jak zabezpečit své zaměstnance?

To, co bychom my označili jen jako mírné převýšení, si úředník z kontroly zapíše už jako práci ve výškách. A pokud nebudou vaši zaměstnanci mít odpovídající zabezpečení, neobejde se jeho návštěva bez mastné pokuty. Hranice se u tohoto typu práce pohybuje překvapivě nízko.

Schválně, tipnete si, jaká to je? Už 1,5 metru! Už tedy i trochu vyšší žebřík vyžaduje osobní či kolektivní zajištění jako každá jiná práce ve výškách.

Ochránit zdraví vašich pracovníků mohou už pomůcky za pár stokorun

Tlumič pádu, lano, karabina nebo postroj by měly tvořit minimum pomůcek, nezbytných pro rychlou a efektivní práci ve výškách. Nezapomínejte, že člověk, který se cítí jistě a bezpečně, bude pracovat mnohem lépe, než ten potýkající se s obavami a strachem.

Pokud vám dělá potíže vyznat se na složitém trhu s ochrannými a bezpečnostními pomůckami, vsaďte na léty prověřenou kvalitu anglické firmy Portwest, jež díky svým zkušenostem nabízí kolekce pohodlného a funkčního oblečení a pomůcek prakticky pro jakékoliv pracovní nasazení.

Pohodlí je základním kamenem úspěchu dobře odvedené práce

Odolné a praktické pracovní oblečení a pomůcky však samy o sobě nestačí. Vrstvu přiléhající přímo na tělo by měly tvořit maximálně příjemné a vzdušné materiály, které se zároveň snadno udržují a vydrží dlouho v perfektním stavu. Pracovní trika z e-shopu Ardon.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny o vysoké gramáži 160 g/m2 nebo 190 g/m2.

Zajímavý článek:  Pracovní oděvy pro bezpečný výkon práce

Potěší vás dostupnost v mnoha zářivých barvách i provedení pro letní i zimní období. Vybírat můžete z velikosti S-XXXL, a příslovečnou třešničkou na dortu jsou velmi příznivé ceny.  K mání jsou také moderní pracovní trička s reflexními lemy na předním i zadním dílu i módní polokošile, vhodné i na pracoviště, kam mají přístup zákazníci. Nechte se inspirovat pestrým sortimentem a vybavte své zákazníky vkusně a levně na jednom místě. Taková firemní politika se vám jistě brzy vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *