Předsíň se neobejde bez botníku

Kolik párů bot máte aktuálně doma? Určitě nejde jenom o jeden nebo dva kousky. Každý člověk jich potřebuje hned několik. A když si svých „několik“ uloží do předsíně i jiní členové domácnosti, začíná pořádný zmatek.

Hlavně nezakopněte!

To, že se někdo přerazí o něčí boty, zakopne nebo je odkopne z původního místa, není vůbec nic zvláštního. Stačí chvíle a z úhledné řady máte nepřehlednou hromadu, kde vám dá hodně práce najít zrovna tu vaši druhou botu, bez jaké si dnes netroufnete ani vystrčit paty z domu. Předsíň volí každý jako ideální místo k přezouvání. Jednou potřebujete domácí pantofle, podruhé gumáky, sportovní boty nebo lodičky. A přehlednost zajistí pouze botník, kam si páry pěkně naskládáte a hned vidíte vaše momentální favority pro dnešní den. V současné době se nemusíte obávat, že neseženete druhy botníků, které by se nehodily k vašemu ostatnímu interiéru. Na výběr jsou různé rozměry, provedení a barvy. Pokud zatoužíte po lakovaném masivu, máte ho mít. Zrovna tak pořídíte i bílé, černé, olšové, bukové, dubové nebo jiné odstíny.

Zajímavý článek:  Mobilní domy lze používat jako celoroční bydlení

Botníky pro snadné uložení a obouvání

Výběr botníku pochopitelně závisí na rozměrech vaší předsíně. Pokud disponujete pouze menší místností, musíte myslet na pořízení užších a vyšších variant. Velmi vám budou vyhovovat výklopné nebo policové botníky. Jestliže preferujete při obouvání jistý komfort, poslouží vám sedací botník. Má v sobě nejen úložný prostor, ale také si na vrchní část kdykoliv sednete a obujete se v klidu. Před pořízením se zaměřte na to, jak vám vyhoví svou kapacitou. Nejde jenom o samotné rozměry, ale také o počet polic a zásuvek. Navíc do některých typů botníků naskládáte pouze nižší páry a ty vysoké budete muset řešit jinak. Ale třeba patříte k osobám, které vůbec nepotřebují vysokou obuv a vystačí si s nízkou po celý rok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *