Praktické vybavení koupelny

Koupelně se sotva vyhnete, protože jednoduše patří k našim životům stejně jako vzduch, jídlo a spánek. Ano, i bez vody se neobejdete, dodáváte ji do těla, osvěžujete kůži. Dobrý pocit z mytí začíná už od vybavení. Dnešní doba poskytuje dost možností, jak se i v malém prostoru cítit jako v ráji.

Zavřete se do svého světa

Návštěva koupelny neznamená jenom se rychle umýt a vyčistit zuby. Jde o místo, kde si každý člen rodiny může dopřát pořádnou relaxaci. Pochopitelně nejprve to chce pořádné sprchové dveře. Za prvé vám sem hned tak nikdo nevnikne a nenaruší odpočinkový rituál. Za druhé je nutné zajistit skvělou odolnost proti tlaku, nárazům a změnám teplot. Rovněž potřebujete výbornou těsnost, aby vám například zbytečně neunikalo teplo. Dveřmi opatříte jakýkoliv rozměr koupelny. Sprchové dveře se vyrábějí v klasických i atypických rozměrech, cca od 80 cm do 150 cm. Menší typy koupelen uvítají zalamovací nebo posuvné dveře. Pro větší prostory seženete dvoukřídlé varianty. Dále nechybí obsáhlá nabídky pivotových dveří, dveří do niky nebo praktických vanových zástěn. K samozřejmostem patří bohatý výběr z různých designů, aby se nijak nenarušila vaše představa o dokonalé souhře interiéru.

Zajímavý článek:  Rekonstrukce koupelny? Ušetřit můžete svědomitým výběrem příslušenství a vlastní přičinlivostí

Moderní designy sprchových boxů

Preferujete sprchování a rádi byste vyměnili vanu za sprchu, protože oboje se vám nevejde do stísněných rozměrů vašeho bytu? Zmodernizování nemusí být spojeno s náročnými rekonstrukcemi a vrtáním do zdiva. Sprchové boxy se velmi jednoduše montují, navíc stojí naprosto samostatně. Uhranou vás pěknými designy a propracováním. Svými nápaditými tvary se využívají nejen v běžných domácnostech, firmách, ale také v mobilních budovách různých typů. Seženete také asymetrické tvary. K nejžádanějším boxům patří s mramorovou vaničkou o různé hloubce, s praktickým sedátkem a s masážními tryskami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *