Přehled vnitřních malířských barev Primalex

OpenClips / Pixabay

Výrobce barev a nátěrů Primalex je známý a rozšířený především díky široké nabídce interiérových malířských barev, které jsou stěžejním programem této společnosti která mimo malířské barvy nabízí i širokou škálu fasádních barev, barev a laků na dřevo a kov a také omítek a komponent zateplovacích systémů.

V oblasti malířských barev je Primalex známý především díky produktům Primalex Standart a také díky sněhobílému otěruvzdornému provedení malířské barvy kterou v nabídce Primalexu najdete pod názvem Primalex Polar. V tomto článku Vám přinášíme nejzajímavější známé i méně známé produkty firmy Primalex z oblasti malířských interiérových barev.

Malířské barvy Primalex

Primalex Standard
Malířská barva Primalex standart je jednou z nejvyhledávanějších a nejprodávanějších malířských barev do interiéru určených k nátěrům vnitřních omítek.  Jedná se o poměrně cenově dostupnou malířskou barvu pro nenáročné použití na chodbách, v halách, skladech a například i garážích. Aplikace barvy Primalex Standart je možná jak válečkem, tak i malířskou štětkou a také stříkáním.

Primalex Polar
Malířská interiérová barva Primalex Polar je vnitřní otěruodolný nátěr s vysokou krycí schopností a bělostí. Díky těmto vlastnostem se Primalex Polar hodí do obývacích i kancelářských prostor a všude tam, kde požadujeme kvalitní, vysoce bílý nátěr. Stejně jako Primalex Standart je možné i barvu Primalex Polar možné aplikovat jak běžným malováním malířskou štětkou, tak i válečkem a samozřejmě je možná i aplikace stříkací pistolí. Barvu Primalex Polar můžete zakoupit v baleních o 1 l, 5,6 kg, 7,5 kg, 15 kg, 40 kg.

Zajímavý článek:  Graffiti: jak vyzrát na noční můru majitelů domů?

Primalex bonus color
V katalogu nenaleznete pouze bílé interiérové barvy, ale také malířské barvy které jsou již natónované do několika odstínů a je možné je přímo použít bez nutnosti dalšího tónování. Primalex bonus color je malířský nátěr určený k malování omítek ale také sádrokartonových desek v interiérech. Tuto malířskou barvu si můžete zakoupit v jednom z patnácti barevných provedení a v prodejnách barev a  laků v plastových baleních o hmotnosti  3 kg, 7,5 kilogramů. Tento malířský nátěr vyniká vysokou krycí schopností a z moderních barevných odstínů si jistě vyberete ať již hledáte barvu do vašeho bytu, domu či kancelářských prostor.

Primalex Inspiro
Řada malířských barev Inspiro od Primalexu je moderní řada vysoce kvalitních malířských interiérových nátěrůkteré vynikají atraktivními a moderními barvami které umožňují vysoce atraktivní sladění vašeho interiéru. Nátěry Primalex Inspiro je možné použít nejen k nátěrům omítek a sádrokartonových desek ale také k nátěrům dřevěných příček v interiérech.  Barevné odstíny jsou zvoleny s důrazem na dnešní moderní trendy a je možné s nimi docílit opravdu atraktivních výsledků při aplikaci v obytných prostorách ale tako v reprezentativních obchodních a kancelářských komplexech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *